الکل ها دسته های متفاوتی دارند و به عنوان سوخت و حلال استفاده می شوند الکل ها در صنعت بهداشتی آرایشی و پزشکی نقش مهمی دارند امروزه فروش الکل صنعتی قوی یا متانول در مقادیر عمده و خرده در بازار صورت می‌گیرد این محصول به صورت بسته بندی یک لیتری و نیم لیتری و یا به صورت بشکه های مختلف موجود است و توسط شرکت‌های بزرگ با برندهای مختلف جهت مصارف صنعتی در بازار توزیع می گردد.

بازار عرضه الکل صنعتی قوی

چگونه الکل طبی را از صنعتی تشخیص دهیم؟

چگونه الکل طبی را از صنعتی تشخیص دهیم؟ الکل طبی حاوی مقداری اتانول است این الکل مخصوص ضد عفونی می‌باشد و بی رنگ بوده و بوی تندی دارد اما الکل صنعتی حاوی مقداری متانول است که از این الکل مصارف شیمیایی و صنعتی دارد و رنگ آن روشن می‌باشد این الکل سمی است و باعث آسیب های عصبی و حتی نابینایی می‌شود.

اتانول در تولید مشروبات الکلی مورد استفاده قرار می‌گیرد و خاصیت مست کنندگی دارد و مصرف زیاد این ماده باعث مسمومیت میشود این ماده خواص ضدعفونی کنندگی دارد و در تولید دستمال های آنتی باکتریال و الکل های طبی و ژل‌های ضدعفونی کننده دست نقش مهمی دارد.

اتانول حلال خوبی است و در عطرها و بسیاری از رنگ ها مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی متانول اگر در تماس مستقیم با پوست قرار بگیرد از طریق پوست جذب شده و باعث کوری و کشندگی می شود الکل طبی و طبیعی شفاف و سفید است و باید از داروخانه ها تهیه شود اما الکل صنعتی حاوی موادی به نام مواد رنگین کننده و پریدین است تا بدبو شده و مردم بتوانند آن را از الکل طبی تشخیص دهند.

باید توجه داشت که استفاده بیش از حد از الکل طبی باعث خشکی پوست و گاهی حساسیت های پوستی میشود بهتر است بعد از استفاده از کرمهای مرطوب کننده و نرم کننده استفاده نمایید.

قیمت خرید الکل صنعتی قوی

قیمت خرید الکل صنعتی قوی الکل صنعتی قوی در جرم گیری لکه‌گیری ضدعفونی سطوح و اماکن و سوخت چراغ های الکلی و غیره کاربرد دارد این الکل غیرقابل شرب و بسیار صمیمی باشد و شرکت‌ها و تولیدکنندگان در سطح کشور با تولید انبوه این محصول نیاز کشور را تامین کرده اند و با قیمت مناسب در اختیار مشتریان گذاشته اند.

برای اطلاع دقیق از قیمت خرید الکل صنعتی قوی به این سایت مراجعه کنید این سایت به شما کمک می کند تا از قیمت خرید الکل صنعتی به صورت روزانه و لحظه آگاه شوید و این امکان را به شما می دهد تا به صورت آنلاین محصول خود را خریداری کنید.

کارخانه الکل صنعتی قوی اقدام به فروش این محصول به صورت انبوه و کم کرده است برای رضایت شما مشتریان عزیز.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *