یکی از ترکیبات بسیار مهم که متشکل از ساختاری قوی بوده؛ تینر فوری است که امروزه ردپای آن در صنایع مختلف؛ علی الخصوص صنایع رنگسازی مشاهده می شود. این محصول به عنوان یک حلال عالی شناخته شده و دارای شفافیت مناسبی است که از آن جهت رقیق سازی رنگ بهره می برند. اکنون مراکزتولید تینر اقدام به تولید انواع مختلف آن از جمله تینر فوری ۱۰هزار نموده و توزیع بی واسطه تینر فوق نیز در بازار صورت گرفته است که موفق به تهیه آن با بهترین قیمت خواهید شد.

توزیع بی واسطه تینر فوری ۱۰هزار

مهمترین ویژگی های تینر فوری

مهمترین ویژگی های تینر فوری تینر را می توان از ترکیبات شیمیایی بسیار موثر به شمار آورد که با کاربردهای وسیعی در حوزه های مختلف مواجه گشته است؛ از صنایع ساخت رنگ گرفته تا صنایع دیگری که از ادوات صنعتی برخوردار می باشند؛ همگی به تینر برای پیشبرد امور خود نیاز داشته و به منظور انجام اموری همچون رقیق سازی رنگ، شستشو و پاک کردن ادوات صنعتی و حتی حذف رنگ قبلی در آنها از این محلول بهره می برند.

در واقع تینر به عنوان یک حلال قوی ظاهر شده که می تواند هر کاری که به آن سپرده می شود را به خوبی انجام دهد؛ در ادامه می خواهیم تا مهمترین ویژگی های تینر فوری را نیز مورد بررسی قرار دهیم که در قسمت زیر به آنها اشاره شده است:

  1. این محلول فاقد رنگ بوده و از حالت شفاف و صاف برخوردار می باشد که در آن اثری از هیچ یک از مواد و ترکیبات اضافی و معلق نخواهد بود.
  2. از دیگر ویژگی های ممتاز تینر فوری این است که از بوی تند و زننده به دور بوده و در نتیجه روند کار را برای کاربران، راحت خواهد کرد.
  3. سرعت تبخیر تینر فوری نیز بسیار زیاد بوده و از همین رو درب آن باید بلافاصله بسته شود.
  4. از نقطه جوش و همینطور نقطه اشتعال بالایی نیز برخوردار می باشد.
  5. همچنین قابلیت استفاده با انواع رنگ را داشته و به طور کلی دارای سازگاری مناسبی است.

خرید تینر فوری ۱۰هزار

خرید تینر فوری ۱۰هزار جالب است بدانید که هر یک از انواع تینر بر حسب مدل، کدبندی شده و هر یک از کدهای مختص این محصول، برای مصارفی خاص، مناسب خواهند بود؛ برای مثال می توان تینر فوری ۱۰هزار را نام برد که نه تنها رقیق سازی رنگ را انجام می دهد؛ بلکه منجر به بهبود کلی آن نیز شده و در نهایت باعث افزایش چسبندگی رنگ و بهبود کارایی آن خواهد شد، لذا می توان آن را از اهمیت بالایی برخوردار دانست.

حال فرصتی مناسب جهت خرید تینر عمده از جمله تینر فوری ۱۰هزار فراهم گشته و می توانید این محصول موثر را در بسته بندی های گالنی سفارش دهید؛ لازم به ذکر است تینر 10 هزار نسبت به تینرهای 15000 و بیشتر از آن، نیازمند درصد استفاده بیشتری بوده و به طور کلی با افزایش کد این محصول، مقدار کمتری از آن نیاز خواهد بود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *