شرکت تولید کننده تینر فوری بشکه ای، فرمول کردن این محصول برای استفاده در صنایع مختلف مانند نقاشی اتومبیل و چوب و همچنین آماده سازی جهت استفاده در صنایع دیگر مانند انواع لابراتوارهای شیمیایی، محصولات متناسب با نیاز استفاده کنندگان خود را در بسته بندی های بزرگ ارائه می دهد.
تینر فوری از جمله محصولاتی است که در داخل و خارج کشور، دارای استفاده‌ کنندگان بسیار فراوانی می باشد. به همین واسطه این شرکت تولید کننده در صادرات صادرات این محصول نیز فعالیت می کند

تولیدکننده تینر فوری بشکه ای

مشخصات فنی تینر فوری بشکه ای

مشخصات فنی تینر فوری بشکه ای با توجه به موارد استفاده بسیار فراوان از تینر فوری در صنایع مختلف، آشنایی با مشخصات فنی این محصول می تواند در به کارگیری آن برای صاحبان صنعت های گوناگون تأثیرگذار باشد. از این رو در ادامه به بررسی برخی از مشخصات مهم این محصول می پردازیم.

  • کشور سازنده: این محصول به عنوان یکی از محصولات پتروشیمی تولید شده در داخل کشور ایران به حساب می‌ آید. البته باید گفت تمام مراحل فرآوری و بسته‌بندی آن توسط شرکت معتبری که استانداردهای بین‌المللی را نیز کسب کرده است صورت می گیرد.
  • آزمون لکه: آزمون هایی که در واحد سنجش کیفیت شرکت تولید کننده تینر فوری صورت گرفته است، حاکی از آن است که این محصول هیچ گونه لکه های از خود بر روی سطح کار باقی نمی گذارد.
  • موارد مصرف: تینر فوری بشکه ای را می‌ توان در تمام موارد مصرف مورد تیر فوری مورد استفاده قرار داد. از این رو به کار گیری این محصول در صنایع مختلفی مانند نقاشی اتومبیل و چوب، بتونه پاششی، نقاشی ساختمان و استفاده به عنوان یک حلال موثر امکان پذیر می باشد.
  • شرایط نگهداری: تینر فوری بشکه ای را باید دور از نور خورشید و در شرایط خشک و خنک نگهداری نمود. باید توجه داشت تینر فوری یکی از محصولات قابل اشتعال میباشد، از این رو قرار گیری محصول در محیطی با دمای بالا و یا قرارگیری در معرض آتش، می تواند موجب ایجاد آتش سوزی و حریق شود.

قیمت خرید تینر فوری بشکه ای

قیمت خرید تینر فوری بشکه ای موارد مختلفی مانند دانسیته تینر فوری، میزان ضریب شکست، مقدار اسیدیته، دامنه تقطیر و موارد دیگری نظیر آن از جمله نکاتی هستند که بر روی تغییر قیمت خرید تینر فوری بشکه ای تاثیر می گذارد. البته باید گفت تینر باکیفیت عرضه شده توسط شرکت تولید کننده اصلی به دلیل عرضه مستقیم این محصول از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است. از این رو مصرف کنندگان مختلف داخلی و تجار فعال در زمینه صادرات تینر بشکه ای، می توانند محصول مورد انتظار خود را به صورت مستقیم و با حذف واسطه های اضافی از طریق شرکت اصلی ارائه دهنده آن با قیمتی استثنایی و در حجم های مورد نیاز خود را تهیه کنند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *