تینر روغنی یکی از انواع مختلف تینر های مورد استفاده برای رقیق کردن رنگ های مختلف به ویژه رنگ‌های روغنی است که به صورت عمده توسط تولیدکنندگان این محصول در اختیار خریداران قرار خواهد گرفت؛ انواع تینر روغنی عمده را می توان در ارتباط مستقیم با این تولیدکنندگان درخواست نمود و به این ترتیب این تینر را در زمان کوتاهی پس از اعلام سفارش با قیمت بسیار مناسب در آدرس مورد نظر خود تحویل گرفت.

تولیدکنندگان تینر روغنی عمده

میزان مخلوط کردن تینر با رنگ

میزان مخلوط کردن تینر با رنگ نکته ای که در مورد استفاده از تینر اهمیت بسیار زیادی دارد میزان مخلوط کردن تینر با رنگ است که این میزان می تواند تاثیر بسیار زیادی بر کیفیت رنگ آمیزی داشته باشد به طوری که چنانچه چند درصد میزان تینر بیشتر یا کمتر شود کیفیت و شفافیت رنگ نیز می‌تواند تحت تاثیر قرار بگیرد.

نسبت تینر به رنگ برای کاربردهای مختلف رنگ می تواند بسیار متفاوت باشد به عنوان مثال این که قد داشته باشید کجای سطح را رنگ کنید می تواند بر این درصد تاثیر گذار باشد چون تیر استفاده شده برای رنگ زیر کار با روی کار می تواند بسیار متفاوت باشد همچنین میزان تینر برای ایجاد رنگ مات با تینر برای ایجاد رنگ براق متفاوت است.

برای اطلاع دقیق از میزان مخلوط کردن تینر می توان به برچسب راهنمای تینر مراجعه نمود و بر اساس آن نسبت به استفاده از درصد مناسب تینر اقدام کرد.

بنابراین کسانی که در زمینه استفاده از تینر برای رقیق کردن رنگ فعالیت دارند حتماً باید به این تناسب و نسبت ها دقت کنند تا کیفیت کار آنها بسیار مناسب باشد همچنین این که رنگ مات یا شفاف درآید رابطه مستقیمی با استفاده از عدالت تینر دارد و برای تهیه رنگ های مات میزان استفاده از تینر ۵ درصد از مقادیر ارائه شده بیشتر است.

پخش مستقیم تینر روغنی عمده

پخش مستقیم تینر روغنی عمده پخش مستقیم تینر روغنی به صورت عمده توسط تولیدکنندگان این محصول در سراسر کشور انجام می گیرد و کسانی که به انواع تینر روغنی نیاز دارند می‌توانند این محصول را در این روش ارائه با قیمت ارزان تهیه کنند و از آن برای کاربردهای گوناگون استفاده نمایند و سطوح مختلف را با استفاده از آن رنگ کنند.

این تینر ارزان را می‌توان در پخش بی واسطه این محصول برای هر نقطه از کشور درخواست داد و به این ترتیب خریداران می‌توانند از تینر مذکور برای کاربردهای بسیار متفاوت همچون صادرات استفاده نمایند؛ این پخش می‌تواند برای پیمانکاران داخلی بسیار مناسب باشد به گونه‌ای که آنها می توانند برای پروژه‌های رنگ‌آمیزی خود در مجتمع‌های بزرگ و کوچک و کارخانه‌ها می‌توانند این تینر را با قیمت پایین تهیه کرده و سود حاصل از فعالیت آنها بیشتر شود.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *