الکل صنعتی

الکل صنعتی اتش زنه نوعی از الکل برای مشتعل کردن انواع زعال، چوب و چراغهای الکلی و آزمایشگاهی است. این نوع الکل بدلیل استفاده در پیک نیک خا و کمپ های تفریحی برای روشن کردن آتش و زغال بسیار مناسب و پرطرفدار است. نداشتن بو در این محصول بر خلاف نفت و بنزین کاربرد این محصول را نسبت به سایر مواد آتش زا بیشتر کرده است.

تولید کننده الکل صنعتی اتش زنه

موارد استفاده از الکل صنعتی اتش زنه

موارد استفاده از الکل صنعتی اتش زنه فروش الکل صنعتی باید با مجوزهای رسمی از طریق مجموعه‌ های عرضه و توزیع کننده‌ های معتبر صورت گیرد. از الکل صنعتی در بسیاری از کار از جمله ضدعفونی کردن محیط هایی مانند بیمارستان‌ها، آزمایشگاها و مراکز درمانی که در آن بیشتر باکتری، ویروس و میکروب موجود می‌باشد. مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع محصول حلال خوبی برای چربی‌ها و جرمگیری سطوح مانند سنگها و سرامیکها بویژه در مراکز درمانی که خون، دستمال ها و پارچه هایی که حاوی عفونت و ویروس وباکتری است مورد استفاده قرار می‌گیرد.

این نکته بسیار مهم باید مورد توجه قرار بگیرد که الکل صنعتی به هیچ عنوان خوراکی نیست این ماده برای بدن بسیار خطرناک و کشنده می‌باشد. تا جایی که برای استریل کردن بدن از این نوع الکل استفاده نمی‌شود و استفده آن نیز به هیچ عنوان برای ضدعفونی کردن بدن و پوست توصیه نمی‌شود.

از الکل صنعتی در روشن کردن چراغ های آزمایشگاهی و چراغهای الکلی استفاده می‌شود.

یکی از مهمترین موا برای تولید ژل های آتش زا الکل صنعتی می‌باشد. ضمن اینکه مجموعه های معتبر در بطری های کاملا استاندارد این الکل را برای استفاده و روشن کردن آتش به طور مستقیم نیز استفاده می‌شود خاصیت احتراق بالا سرعت در گرفتن و اشتعال زایی بالا از جمله موارد کاربرد بالای این محصول است.

الکل صنعتی حلال بسیار خوبی برای چربی‌های موجود بر روی سطوح و از بین برنده لکه هایی که بر اثر روغن و چربی بوجود آمده است می‌باشد. بدلیل قابلیت اشتعال بالای این محصول، باید در جایی نگهداری شود که دمای بالا نباشد.

فروش الکل صنعتی اتش زنه سفید

فروش الکل صنعتی اتش زنه سفید الکل صنعتی سفید در واقع خالص و بدون ترکیب پریدین که یک ماده رنگین است و برای شناسایی و تفاوت بین الکل صنعتی و طبی به آن اضافه می‌شود است. در واقع الکل صنعتی خالص سفید می‌باشد اما بدلیل سو استفاده برخی افراد و جا زدن این محصول به جای الکل طبی و از آنجا که مصرف خوراکی الکل صنعتی خطرناک و کشنده می‌باشد.به آن یک ماده رنگین کننده بنام پریدین و یک ماده بو دار بنام متانول به آن اضافه می‌کنند تا قابل تشخیص از الکل طبی باشد.

امروزه متداولترین راه آشنایی با این محصولات اینترنت و مراجعه به سایت‌های که در این زمینه فعالیت می‌کنند است. شما نیز از طریق اینترنت و به صورت آنلاین میتوانید محصول مورد نظر خود را به صورت آنلاین یا در قسمت ثبت سفارش ثبت نمایید تا د کمترین زمان ممکن محصول مورد نیازتان بدون حضور واسطه به صورت مستقیم و با قيمت مناسب بدست شما برسد.

1 دیدگاه

  • شما ممنون از زحماتی که می کشید بسیار سایت عالی دارید الکل صنعتی اتش زنه سفید شما به موقع دستم رسید واقعا کیفیت عالی داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *