تينر روغني يك حلال مناسب براي رقيق كردن رنگ هاي روغني و استفاده راحت رنگ ها مي باشد. تينر روغني از اصلي ترين مواد در صنعت رنگ به حساب مي آيد. تینر روغنی درجه یک در بسياري از فروشگاه ها به فروش مي رسد.

خرید تینر روغنی درجه یک

معرفی کامل تینر روغنی درجه یک

معرفی کامل تینر روغنی درجه یک تينر يكي از مواد اصلي براي استفاده از رنگ ها به حساب مي آيد . رنگ ها در حالت عادي سفت بوده و عملا بدون استفاده از تينر نمي توان از رنگ ها استفاده كرد. تينر روغني بر پايه روغن تهيه شده و مخصوص رنگ هاي روغني است.

بدون استفاده از تينر ، رنگ هاي روغني معمولا گران روي بالايي دارند و نمي توان از رنگ در دستگاه پيسوله براي اسپري رنگ استفاده كرد ، اما با وجود تينر ، اين مشكل حل شده و با رقيق كردن رنگ ها، به راحتي مي توان رنگ ها را اسپري كرد.

مولكول هاي تشكيل دهنده رنگ ها به هم نزديك هستند اما با اضافه كردن تينر فاصله مولكولي ان ها از هم كمتر شده و روان تر مي شود و اماده رنگ اميزي مي شود. تينر روغني ويژگي هاي به خصوصي دارد كه مي توان به آن شاره كرد.

1. قدرت تبخير : تينر هاي روغني كه پس از رنگ كردن، تبخير شده و رنگ روي جسم باقي مي ماند و تينر روغني قدرت تبخير بالايي دارد و اين عمل به سرعت انجام مي شود.

2. حلال قوي : تينر روغني به سرعت با رنگ ها مخلوط شده و مايعي يكدست را تحويل مي دهد

3. ماندگاري براق بودن رنگ : تينر به حفظ براقيت رنگ و جلاي رنگ ها كمك زيادي مي كند

بازار فروش تینر روغنی درجه یک

بازار فروش تینر روغنی درجه یک تينر يكي از اصلي ترين مواد در صنعت رنگ بوده و انتخاب يك تینر درجه یک اهميت زيادي دارد. براي انتخاب تينر مرغوب و درجه يك بايد توجه داشته باشيد كه خلوص و پالايش مواد تينر بالا باشد و داراي ظروف تميز باشد و قیمت تینر بر اساس كيفيت نوع مواد اوليه تينر انتخاب مي شود. همچنين تينر ها در وزن هاي مختلفي براي فروش در بازار وجود دارند.

از تينر ها براي رقيق كردن رنگ ها استفاده مي شود و همچنين براي پاك كردن سطوح نيز از تينر مي توان استفاده نمود. از تينر ها مي توان براي استفاده رنگ هاي روغني ساختمان ها نيز استفاده كرد تا جلاي آن باقي بماند.

اهميت بالاي تينر روغني درجه يك به علت مهم بودن تينر در صنعت رنگ باعث شده است كه بازار فروش تينر روغني زياد بوده و وجود تينر براي رنگ كردن و پاك كردن سطوح از رنگ ضروري است و در بسياري از مراكز به شكل تك و عمده به فروش مي رسد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *