یکی از مکمل ها و مواد ترکیبی در ساخت انواع رنگ تینر می باشد. این محصول که از مشتقات نفتی است در کار های مختلف از جمله رقیق نمودن رنگ، تمیز نمودن ابزار آلات و… به کار برده می شود. تینر دارای انواع مختلفی است که از جمله آن می توان به تین رفوری لوساید بدون الکل اشاره نمود. سفارش این محصول از روشهای مختلف صورت میگیرد. سفارش به نمایندگی تینر فوری لوساید به صورت حضوری، سفارش تلفنی و یا سفارش اینترنتی از عرضه کننده این محصول از جمله این روشها میباشد.

سفارش تینرفوری لوساید بدون الکل

مزایای تینرفوری لوساید بدون الکل

مزایای تینرفوری لوساید بدون الکل همان طور که گفته شد تینر یکی از انواع محلول های نفتی است که برای رقیق نمودن رنگ و یا تمیز کاری مورد استفاده قرار می گیرد. تینر دارای انواع مختلفی است که از جمله آن می توان به تینر فوری لوساید بدون الکل اشاره نمود. در این مطلب به مزایای این نوع از تینر می پردازیم.

  1. یکی از مزایای تینر فوری لوساید بدون الکل کم خطر بودن آن می باشد. حذف مواد اشتعال زا از این نوع تینر سبب می شود تا استفاده از آن گسترده شود و در صنایع و کار های مختلف از آن مصرف شود.
  2. از دیگر مزایای این نوع تینر فوری قدرت رقیق کردن آن است. مقدار کمی از این تینر برای رقیق نمودن حجم زیادی از رنگ کافی می باشد و همین امر علاوه بر افزایش سرعت کار باعث کاهش هزینه ها نیز می شود که این امر موجب شده تا مصرف کنندگان از تینر از تینر لوساید بدون الکل استفاده نمایند.

قیمت تینرفوری لوساید سلولزی

قیمت تینرفوری لوساید سلولزی قیمت تینرفوری سلولزی لوساید بستگی به نوع و کیفیت مواد اولیه به کار رفته در تولید تینر، شرکت و برند تولید کننده تینر فوری، میزان عرضه و تقاضا و… می باشد و با توجه به نوسانات بازار به قیمت های مختلف عرضه می شود. البته این موارد گفته شده بارزترین گزینه ها برای تعیین قیمت تینر فوری سلولزی می باشند و عامل ها و مولفه های دیگری نیز بر نرخ این محصول موثر هستند که شامل هزینه های حمل و نقل، عامل ها و پارامتر های تولید و نوسانات قیمت مواد اولیه و تجهیزات برای تولید تینر، میزان صادرات و فروش در بازار های بین المللی، نوع و کیفیت بسته بندی و غیره اشاره نمود.

مجموع عامل ها و موارد ذکر شده تعیین کننده قیمت تینر فوری لوساید سلولزی می باشند و هر کدام با سهم کمتر و یا بیشتر بر نرخ این محصول تاثیر گذار هستند. نقش واسطه ها و دلال ها به عنوان توزیع کننده این محصول را نمی توان از لیست موارد تعیین قیمت حذف نمود و جزء مهمترین موارد مشخص کننده قیمت به شمار می آید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *