تینر روغنی یک لیتری حلال خوبی برای رنگ های روغنی و صنعتی می باشد که جهت رقیق کردن مواد رنگی ساختمانی استفاده می شود. این نوع تینر جایگزین نفت است، که درصد اشتعال آن از نفت کمتر است واز نظر ایمنی بهتر است. نفت بوی زیادی دارد که باعث اذیت شدن فرد می‌شود. سفارش تینر روغنی یک لیتری برای این منظور است که در خشک شدن زودتر رنگ نقش مهمی را ایفا می کند.

سفارش تینر روغنی یک لیتری

تفاوت تینر روغنی با تینر فوری چیست؟

تفاوت تینر روغنی با تینر فوری چیست؟

تینر فوری نوعی از تینر جهش یافته و تصفیه شده است که از بنزین قوی تر می باشد. اگر در فضای آزاد قرار گیرد ،مثل بنزین می پرد و از بین می رود.

این نوع تینر درصد بالایی قابل اشتعال می باشد و به مصرف کنندگان توصیه می شود که از دستکش مناسب و ماسک استفاده کنند.تینر فوری در صنعت رنگ های خودرو سازی و صنعت رنگ چوب نقش به سزایی دارد.

این نوع تینر در رنگ های ۲۱ آلمان و رنگ های اصلی خودرو جهت رقیق شدن استفاده می شود. همچنین در صنعت رنگ کاری چوب در قسمت سیلر و کیلر و پی اورتان و پلی استر بهترین رقیق کننده می باشد.

هیچ گاه رنگ های روغنی را نمی توان با تینر فوری رقیق کرد ،زیرا این نوع تینر باعث واکنش تندی می شود که یا رنگ می برد یا رنگ را به حالت چسب در می آید.

از نظر کیفیت و کمیت تینر فوری بالاترین درجه را در همه تینر ها دارد. همین سبب شده است که تینر فوری به چند دسته تبدیل شود.از تینر فوری دوهزار که پایین درجه را دارد تا تینر بیست هزار ممتاز که بهترین و قوی ترین نوع تینر فوری می باشد.

تینر روغنی فقط در یک نمونه هست و جهت مصارف ساختمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد.فروش تینر روغنی توسط کارخانه های تولیدی رنگ به صورت انبوه به فروشگاه های سراسر کشور انجام می‌گیرد.

توصیه می شود که هیچ گاه در مکان های سربسته و بدون هواکش مجاز از تینر فوری استفاده نشود. زیرا که گاز این تینر خود باعث مسمومیت و تنگی نفس و حتی اشتعال می باشد.

فروش تینر روغنی یک لیتری ارزان

فروش تینر روغنی یک لیتری ارزان

تینر روغنی ارزان نسبت به سایر تینر ها می باشد. در بازار تینر روغنی لیتری پنج هزار تومان عرضه می شود ولی تینر فوری از لیتر پانزده هزار تومان به بالا بفروش می رسد.

کارخانه های تولیدی تینرهای روغنی، این گونه محصول را به صورت عمده تولید می‌کنند و برای فروش به فروشگاه های رنگ فروشی و مغازه های معتبر ارائه می دهند .

استفاده کردن از این نوع تینر ها بیشتر برای ساختمان ها است.البته شرکت هایی هستند که به توزیع تینر روغنی به صورت آنلاین می پردازند تا این محصول را با قیمت مناسب تری به دست مصرف کنندگان واقعی برسانند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *