تینر یکی از کاربردی ترین محصولات در صنعت رنگ می باشد و دارای انواع و اقسام مختلفی است که یکی از نمونه های پرمصرف آن تیتر روغنی می باشد،. این روز ها شرکت تولید تینر روغنی یک لیتری این محصول را با بهره گیری از مواد اولیه درجه یک و بوسیله تجهیزات مدرن و مخصوص تولید می کند و پس از آماده سازی در بسته بندی مناسب و استاندارد در حجم های مختلف راهی بازار فروش می نماید.

شرکت تولید تینر روغنی یک لیتری

موارد کاربرد تینر روغنی چیست؟

موارد کاربرد تینر روغنی چیست؟ تینر روغنی بیشترین کاربرد را برای رقیق سازی انواع رنگ های روغنی دارد و به کارایی بهتر و چسبندگی بیشتر رنگ کمک زیادی می کند، استفاده از این تینر باعث براقیت و شفافیت رنگ روغنی می شود و باعث دوام و ماندگاری بیشتر رنگ بر روی سطوح فلزی مختلف می شود، امروزه بسیاری از کارخانه های صنعتی مختلف از انواع تینر روغنی در ترکیب رنگ استفاده می کنند، تینر روغنی تفاوت هایی نسبت به تینر های دیگر دارد و از لحاظ بو و رنگ، قیمت و .. فرق دارد.

این تینر بویی شبیه به نفت داشته و رنگ کدر تری دارد، در هنگام کار با تینر باید به تهویه محیط توجه زیادی نموده و از ماسک و دستکش استفاده کرد همچنین ظرف محتوی تینر را دور از نور مستقیم خورشید و گرما قرار دهید، این تینر سرعت تبخیر پایینی دارد و زمان بیشتری برای خشک شدن رنگ نیاز می باشد تا به خوبی‌ خشک شود اما در شرایط آب و هوایی مختلف قابلیت استفاده را دارد و باعث پوشش یکدست در رنگ می شود.

فروش تینر روغنی یک لیتری ارزان

فروش تینر روغنی یک لیتری ارزان بازار فروش تینر روغنی ارزان با توجه به کاربرد وسیع و سطح کیفی بالا بسیار داغ می باشد و دارای متقاضیان زیادی در داخل و خارج از کشور است که این محصول را در حجم زیاد و به صورت کلی تهیه می کنند، تینر یکی از پرمصرف ترین حلال رنگ به شمار می آید و با توجه به ویژگی های مثبت فراوان و کارایی مطلوب توانسته است مورد پسند مشتریان زیادی واقع شود و بسیاری از مشتریان مانند تاجران و فروشگاه های بزرگ رنگ و…. این محصول را به صورت بی واسطه با مناسب ترین قیمت از تولید کنندگان خریداری می کنند.
انواع تینر از جمله نوع روغنی آن در کارخانه های تولید کننده معتبر با استفاده از فرمولاسیون پیشرفته و با بهترین کیفیت تولید می شود، این تولید کننده ها استاندارد های مربوطه را در تهیه این تینر رعایت می کنند تا بتوانند محصولی با عملکرد مناسب و سطح کیفی بالا را تولید و به دست مشتری برسانند و فروش خوبی از محصولات تولیدی خود داشته باشند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *