تینر ها انواعی از مواد های حلال در صنعت رنگ و رنگ سازی می باشند. به طور کلی دو نوع تینر در بازار داریم که از نظر ظاهری بسیار شبیه به هم هستند اما از نظر کاربردی و شیمیایی تفاوت هایی با هم دارند. از تینر های روغنی معمولا برای رقیق کردن و یا حل کردن رنگ های روغنی استفاده می شود. نمی توان از تینر های روغنی برای انواع دیگر رنگ ها استفاده کرد زیرا در آن صورت حتی با حل کردن و رقیق نمودن رنگ ها، کیفیت مطلوبی به دست نخواهد آمد. تینر روغنی یک لیتری در قالب برند های مختلفی در بازار وحود دارد.

شرکت پخش تینر روغنی یک لیتری

ویژگی های تینر روغنی ممتاز

ویژگی های تینر روغنی ممتاز همان طور که می دانید و یا حتما در بازار مشاهده نموده اید، تنوع بسیار زیادی از انواع تینر های روغنی و فوری در بازار وجود دارد که هر کدام مزایا و معایب خاص خود را دارند. قدرت تبخیر تینر روغنی ممتاز بسیار مطلوب تر از تینر های روغنی معمولی می باشد.

تینر ها در مدت زمان خشک شدن رنگ ها پس از زنگ آمیزی، خواص و زیبایی نهایی رنگ و چگونگی رنگ پذیری سطوح نقش تعیین کننده ای دارند. تینر هایی که دارای حلالیت مناسبی هستند برای استفاده در رنگ آمیزی بسیار مناسب تر می باشند. بنابراین هنگام خرید باید به این نکات توجه کرد که حلالیت تینر ها در چه حدی می باشد.

یکی از کاربرد های مهم تینر ها این می باشد که برای پاک کردن سطح کار از انواع رنگ ها و یا چسبنده هایی مانند چسب ها می توان از تینر ها استفاده کرد. تینر روغنی ممتاز باید از حلالیت و خلوص بالایی نسبت به تینر روغنی معمولی برخوردار باشد.

خرید تینر روغنی یک لیتری ارزان

خرید تینر روغنی یک لیتری ارزان امروزه هر استاد کاری برای رقیق نمودن انواع رنگ ها و یا حتی اپوکسی ها یا روکش ها و رنگ های پلی اورتان ار انواع تینر ها استفاده می کنند، البته باید توجه داشت که تینر هایی که برای رقیق نمودن اپوکسی ها یا رنگ های پلی اورتان استفاده می شود، خواص و ویژگی ها منحصر به فردی دارند و از تینر های روغنی یا فوری متفاوت می باشند، هر چند شاید از نظر ظاهری تفاوتی با هم نداشته باشند.

خرید تینر روغنی یا تینر فوری و یا در کل هر تینری که برای رنگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت نیازمند تخصص و راهنمایی افراد با دانش است. تینر روغنی یک لیتری ارزان معمولا از کیفیت خوبی برخوردار نیست پس بهتر است برای انجام رنگ رزی ها مختلف از تینر های با کیفیت استفاده کرد هرچند از قیمت بالایی برخودار باشند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *