تینر روغنی یک لیتری یک مواد شیمیایی و حلال بسیار قوی است که در رنگرزی مورد استفاده قرار می گیرد که امروزه در مصارف صنعتی و رنگ آمیزی و ساختمان سازی مورد توجه خاصی قرار گرفته است از این رو مصرف این محصول بالا است و مردم برای خرید راحت و آسان و دسترسی به این محصول می‌توان به مراکز های خرید مراجعه کنند عرضه کنندگان وظیفه پخش و عرضه این محصول را به مرکز های خرید دارد

عرضه انواع تینر روغنی یک لیتری

چگونگی ساخت تینر روغنی یک لیتری

چگونگی ساخت تینر روغنی یک لیتری انواع تینر وجود دارند که هر کدام در نصارف های مختلفی مورد استفاده قرار می گیرند که یکی از آنها تینر روغنی است که در زیر به ساخت تینر روغنی می پردازیم و شما را با این محصول آشنا می کنیم.

-مواد اولیه برای ساخت تینر متانول و استات و استون و متین استات است و نیاز به وسایل و ابزار برای ساخت و تهیه تینر مانند ظرف اجاق و … داریم و بعد از تهیه این مواد به مرحله بعد نی رویم.

-در این مرحله هر کدام از مواد های بالا را به اندازه و درجه مناسبی با هم مخلوط می کنیم و هم می زنیم و آنها را داخل ظرفی می ریزیم و روی اجاق با حرارت ملایم قرار می دهیم.

-و بعد از این مرحله باید به آرامی ک می در می این مواد را هم بزنید دقت کنیید که از دستکش و عینک ایتفاده کنید چون این مواد موقع دوب شدن خطرات جدی به شما می زنند.

-و بعد از این مرحله وقتی مواد به رنگ قهوه ای در آمدند و به غلظت خاصی رسیدند تقریبا مواد شما آماده است و زیر حرارت را خانوش کنید و بعد از سرد شدن مواد را داخل ظرف مخصوص تیتر روغنی بریزید.

خرید تینر روغنی یک لیتری ایرانی

خرید تینر روغنی یک لیتری ایرانی امروزه در رنگ ریزی ها خرید تینر روغنی مورد توجه و استقبال بالایی قرار گرفته و تولید کنندگان برای رفع نیاز این افراد تولید خود را به حجم انبوهی رسانده اند و توانسته نیاز افراد را بر طرف کنند.

شما برای خرید این محصول می توانید به مراکز های فروش مانند فروشگاه ها و مغازه رنگ رزی ها مراحعه کنید که هم قیمت و هم کیفیت در آنجا حرف اول را می زند و به صورت تضمینی محصول را به شما می فروشند.

خرید این محصول به صورت غیر مستقیم هم برای کسانی که مشغله بسیار زیادی دارند بسیار مناسب است و از طریق سایت ها و فضای مجازی می توانتد خرید خود را به ثبت برسانند.

امروزه خرید تینر روغنی بسیار بالا رفته و این باعث ایجاد مراکز های خرید زیادی شده که نتیجه آن ایجاد یک درآمد رایی و کار آفرینی بسیار مناسبی برای جوانان و نوجوانان شده است.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *