الکل صنعتی

عرضه مستقیم الکل صنعتی لیتری برای مصارف متعدد صنعتی از طریق وبسایت ما انجام می شود این الکل تفاوت های بارز و عمده‌ای با الکل طبی دارد و قیمت آن نسبت به الکل طبی بسیار مقرون به صرفه تر است علاوه بر آن درصد آن نیز بسیار بالا می باشد و غالباً از نوع ۹۶ درصد به بالا است جهت خرید عمده این محصول با قیمتی کاملا عالی و مقرون به صرفه می توانید از طریق این وب سایت اقدام نموده و آن را با قیمتی بسیار استثنایی و مستقیم خریداری کنید.

عرضه مستقیم الکل صنعتی لیتری

روش تشخیص الکل صنعتی از طبی

روش تشخیص الکل صنعتی از طبی الکل های صنعتی و الکل های طبی هر دو از نوع الکل می باشند اما نام آنها متفاوت و همچنین ویژگیهای ظاهری و عملکرد آنها نیز کاملاً با یکدیگر متفاوت می باشد الکل صنعتی با نام متانول و الکل طبی با نام اتانول شناخته می شود در واقع این دو محصول از نظر درصد و همچنین از نظر خاصیت اسیدیته و نوع عملکرد با یکدیگر متفاوت هستند.

اولین روش و بهتر است بگویم بهترین روش برای تشخیص این دو مورد از یکدیگر تست شعله می باشد بهتر است که شما اگر در مورد صنعتی بودن و یا طبیعی بودن الکل شک دارید دو پنبه بردارید و به هر دو الکل آغشته کنید و سپس هر دو جانبه را در معرض آتش قرار بدهید شعله متانول یا به عبارت الکل صنعتی به صورت زردرنگ بیان نارنجی می سوزد اما شعله اتانول که الکل طبی نام دارد به رنگ آبی خواهد بود.

الکل های صنعتی خاصیت اسیدی تر بسیار بالاتری نسبت به آب دارند اما الکل های طبی اسیدیته پایین‌تری از آب شور به دارا می باشند علاوه بر آن هنگام مصرف الکل صنعتی حتی در مقادیر بسیار جزئی و کم فرد مبتلا به کوری و حتی مسمومیت‌های بسیار جدی از جمله مرگ می شود. مسمومیت الکل طبی نیز بسیار بالا می باشد اما همچون الکل صنعتی در کوتاه مدت منجر به کوری و من نمی شود بلکه باید دوز کمی بالاتر آن را مصرف کرده تا کوری و یا مسمومیت مرگ پیش بیاید.

قیمت الکل صنعتی لیتری ارزان

قیمت الکل صنعتی لیتری ارزان برای بهره‌مندی از قیمت الکل صنعتی ارزان بهتر است که این محصول را به صورت مستقیم خریداری نمایید و هر چقدر که این الکل ها دست به دست چرخید و دست واسطه ها در خرید و فروش آنها در خلق شود قطعاً قیمت‌های بسیار بیشتری نیز پیدا خواهند کرد.

بنابراین هنگام خرید سعی کنید که این محصول را از خود تولیدکننده تهیه نمایید مصارف استفاده از این محصول در زمینه ضدعفونی کنندگی سطوح نیست و بهتر است که آن را به منظور چربی زدایی های بسیار قوی در صنایع مربوط به مصرف کنید و برای ضدعفونی کردن سطوح از محصولات مربوطه استفاده کنید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

1 دیدگاه

  • با سلام من از سایت شما سفارش الکل صنعتی لیتری ارزان رو انجام دادم از پاسخگویی مشاورین شما کمال تشکر و قدر دانی رو دارم امید وارم همیشه پر فروش و پر رونق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *