امروزه با توجه به شرایط وخیم کرونایی استفاده از الکل های صنعتی روز به روز بیشتر شده است بنابراین واحدهای تولیدی این محصول اقدام به گسترش فعالیت های خود در زمینه تولید و همچنین عرضه مستقیم الکل صنعتی متانول ۹۸ درجه نموده اند این الکل ها به عنوان ضد عفونی کننده بهترین پیشگیری برای انتقال بیماریهای ویروسی به خصوص بیماری کرونا به حساب می آیند و همچنین در مراکز بیمارستانی و درمانی نیز بیشترین استفاده را دارند.

عرضه مستقیم الکل صنعتی متانول ۹۸ درجه

مشخصات بارز الکل صنعتی متانول ۹۸ درجه چیست؟

مشخصات بارز الکل صنعتی متانول ۹۸ درجه چیست؟ الکل های صنعتی فقط مخصوص ضدعفونی‌کردن نیستند بلکه موارد استفاده گسترده تری نیز دارد این الکل ها جزو موادی هستند که باید حتماً از دسترس کودکان دور نگه داشته شوند زیرا نوشیدن حتی یک درب بطری از آنها منجر به مسمومیت های بالا میشود زیرا هم به صورت صنعتی تولید می‌شوند و هم درصد آنها بسیار بالا می باشد.

  • مشخصه بارز این این محصول را می‌توان در خاصیت جرم زدایی و لکه گیری آن نیز نامید. کاربرد این محصولات برای انواع مختلف جرم گیری و لکه گیری در کاشی و سرامیک بسیار مشهود می‌باشد به این صورت که هم باعث ضدعفونی کردن این ستون می‌شوند و هم باعث لکه گیری و جرم زدایی از سطوح کاشی ها و سرامیک ها خواهند شد.
  • همچنین از دیگر مشخصه های آن اشتغال زایی این محصول می باشد بدین صورت که شما اگر تمایل به روشن کردن زغال داشتید و ژل‌های آتش زا در دسترس نداشتید می توانید از این الکل برای مشتعل کردن زغال و یا چوب مورد نظر خود استفاده کنید.
  • همچنین الکل قابلیت درخشان کنندگی و جلا دهندگی به انواع مختلف سطوح را نیز دارا می باشد از این رو از آن برای جلا دادن و انواع مختلف سطوح استیل استفاده های بالایی می کنند.
  • خاصیت پاک کنندگی این محصول نیز یکی دیگر از مشخصات آن می باشد بدین صورت که از الکل می‌توان در پاک کردن انواع مختلف چربی ها و دیده ها بهترین بهره را برد.

مرجع فروش الکل صنعتی متانول ۹۸ درجه

مرجع فروش الکل صنعتی متانول ۹۸ درجه تولید الکل صنعتی به منظور استفاده در انواع مختلف مصارف در صنایع گوناگون انجام می‌شود انواع الکل صنعتی کاملا مناسب برای ضد یخ گازوئیل نیز می باشد و علاوه بر مصارف ذکر شده شامل طیف وسیعی از کاربردهای دیگر نیز می باشد بنابراین استفاده از این الکل و بازار فروش آن رونق بسیار خوبی دارد و همیشه مورد استفاده طیف وسیعی از افراد جامعه قرار می گیرد.

ما نیز به عنوان یکی از مراجع فروش این محصول اقدام به توزیع عمده آن در حجم های بسیار بالا برای کسانی که متقاضی خرید این محصول میباشند نموده ایم توزیع عمده و مستقیم این محصول در وبسایت ما انجام می‌شود و مشتری به منظور خرید باید از طریق لینک‌های ارتباطی اقدام نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *