یکی از پر کاربرد ترین ماده ها که در کار و صنعت اپوکسی به کار می رود تینر اپوکسی پلی یورتان می باشد این تینر مخصوص اپوکسی های پلی یورتان است و استفاده از آن ملزومی است و ما این ماده ارزشمند را به صورت کاملا مستقیم به مشتری ها عرضه می کنیم زیرا با عرضه مستقیم مشتری هیچ دشواری برای دسترسی به محصول مورد نظر خود را ندارد و به راحتی به آن دست می یابد.

عرضه مستقیم تینر اپوکسی پلی یورتان

نکات مهم در خرید تینر اپوکسی پلی یورتان

نکات مهم در خرید تینر اپوکسی پلی یورتان قبل از استفاده از رنگ بر روی سطوح مختلف ، باید رنگ آن رقیق شود تا پخش شدن آن تضمین شود. با استفاده از تینر اپوکسی ، قوام رنگ و حلال های صنعتی جایگزین به سطح دلخواه کاهش می یابد. پلی اورتان تینر به طور کلی در کاربردهای مختلف از نقاشی گرفته تا تولید استفاده می شود. آنها با بوی کم در دسترس هستند. آنها در ترکیب صحیح و بدون هیچ گونه تقلبی ارائه شده اند. رقیق کننده های پلی اورتان در مقادیر مختلف داده می شود.

پلی یورتان ها می توانند بارهای بیشتری را تحمل کنند. به انعطاف پذیری بیشتری نسبت به پلاستیک دارند. آنها در برابر ضربه مقاوم هستند. ضد آب است. تینر پلی اورتان خواص عایق الکتریکی خوبی دارد. مقاومت در برابر اشک خواص اتصال قوی: پیوندهای پلی اورتان با طیف وسیعی از مواد شامل پلاستیک ، فلزات و چوب است. ویژگی : افزایش قابلیت خشک شدن بازدارنده خوردگی عالی مقاومت آب طیف گسترده ای از سختی ظرفیت باربری بالا سایش و مقاومت در برابر ضربه عملکرد در محیط های سخت محدوده رنگ

پس باید در موقع خرید تینر اپوکسی پلی یورتان این نکته را در نظر خود داشته باشید که این تینر باید شفافیت بالایی را ایجاد کنند و رقیق کنندگی مناسب برای استفاده در سطوح مختلف داشته باشد. همچنین عمر مفیدی را برای محصول مورد نظر به دنبال داشته باید زیرا وقتی این محلول مخلوط می شود و به کار می رود تا حدودی به عنوان لایه محافظ برای محصول مورد نظر عمل می کند

قیمت تینر اپوکسی پلی یورتان

قیمت تینر اپوکسی پلی یورتان اگر شما نیز برای کار خود نیاز به یک تینر پلی یورتان درجه یک با کیفیت و شفاف کنندگی بالا نیاز دارید می توانید به مراکز فروش ما مراجعه کنید زیرا ما بهترین و با کیفیت ترین تینر اپوکسی را در دسترس شما گذاشته ایم و شما بدون نگرانی از قیمت تینر اپوکسی می توانید خریدتان را انجام دهید زیرا ما از شما برای خرید تینر پلی یورتان مبلغ منصفانه ای را خواهیم گرفت و شما فقط با پرداخت مبلغی اندک به یک محصول عالی و بی رقیب دست پیدا می کنید ما منتظر شما هستیم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *