یکی از ترکیبات صنعتی که امروزه کاربرد وسیعی را در صنایع مختلف کشور پیدا کرده، الکل صنعتی می باشد که آن را با عنوان دیگری مانند اتانول صنعتی نیز می شناسند. اگر بخواهیم به یکی از ویژگی های بارز این نوع الکل اشاره کنیم؛ می توان گفت که از نقطه ذوب پایینی برخوردار بوده و به عنوان یک حلال عالی نیز ظاهر شده است. اکنون این محصول با وجود اهمیت بالایی که دارد؛ در معرض عرضه انبوه قرار گرفته و از طریق مجازترین مرکز عرضه کننده الکل می توانید الکل صنعتی ۲۰ لیتری مقرون به صرفه را تهیه نمایید.

عرضه کننده الکل صنعتی ۲۰ لیتری

تفاوت الکل صنعتی با طبی چیست؟

تفاوت الکل صنعتی با طبی چیست؟ به طور کلی الکل از ترکیبات بسیار مهم به شمار آمده که صنایع متعدد کشور، تولید محصولات خود را مطابق با این عنصر پیش می برند، همچنین باید بگوییم الکل که اکنون سهم قابل توجهی را در تولیدات به خود اختصاص داده، به انواع مختلفی تقسیم بندی شده که از آن جمله می توان الکل صنعتی و الکل طبی را نام برد؛ در ادامه به بررسی تفاوت های میان این دو الکل خواهیم پرداخت:

  • الکل صنعتی حاوی متانول بوده، این در حالی است که الکل طبی حاوی اتانول می باشد.
  • الکل صنعتی به رنگ زرد یا نارنجی دیده شده و دارای ترکیبات سمی خواهد بود؛ اما الکل طبی بی رنگ بوده و از ترکیبات سمی تهی خواهد بود.
  • تفاوت دیگری که بین این دو الکل وجود دارد؛ این است که الکل صنعتی برای مصارف شیمیایی مورد توجه قرار گرفته؛ اما الکل طبی صرفا به منظور ضد عفونی کردن استفاده می گردد.
  • متانول یا الکل صنعتی به هیچ وجه نباید در تماس با پوست یا چشم قرار گیرد که خطر سوختگی های عمیق و حتی نابینایی را در پی خواهد داشت؛ اما در صورت برخورد الکل طبی با پوست؛ اتفاق ناخوشایندی رخ نخواهد داد، گرچه این نوع الکل برای چشم هم مضر تلقی می شود.

قیمت الکل صنعتی ۲۰ لیتری ارزان

قیمت الکل صنعتی ۲۰ لیتری ارزان الکل صنعتی با توجه به ترکیبات و ساختار خاصی که دارد، در حوزه های خاصی کاربرد داشته و صنایعی که از این محصول، بیشترین بهره را برده اند، صنایع ساخت رنگ، یخ سازی، داروسازی و عطرسازی می باشند که البته پس از رقیق نمودن این محصول و تنها درصد خیلی کمی از آن را مورد استفاده قرار می دهند، حال اگر تصمیم به تهیه این الکل پرکاربرد گرفته اید؛ می توانید همین حالا اقدام نمایید که در این صورت، هم از محصولی همراه با حجم و اندازه زیاد مانند الکل صنعتی 20 لیتری برخوردار خواهید گشت و هم امکان دستیابی به مناسب ترین قیمت الکل صنعتی را هم داشته و در انتها از الکل صنعتی ارزان نیز برخوردار خواهید گشت.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *