الکل صنعتی طبی در واقع نوعی الکل سفید و شفاف رنگ بوده و دارای بویی خاص تندی است و در معرض هوا بسیار فرار است، از این نوع الکل صنعتی ایرانی برای صنایع مختلف بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان یک سوخت نیز استفاده می شود که دارای شعله هایی به رنگ سفید است. مراکز تولیدی با تولید عمده و فروش الکل آن را در با درصد خلوص مختلف در بازار عرضه می‌کنند و صنایع مختلف با توجه به نیازی که دارند از آن برای مصارف خود خریداری می کند.

عمده فروشی الکل صنعتی طبی

ویژگی های الکل صنعتی چیست؟

ویژگی های الکل صنعتی چیست؟ همانگونه که گفته شد از الکل صنعتی در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می‌گیرد و به عنوان مواد اولیه بسیاری از محصولات شیمیایی راننده تینرها که شامل تینر های روغنی تینر فوری ۱۰هزار، تینر فوری۲۰هزار، تینر لوساید و تینر پلی اورتان می باشد که جهت در تمام موارد ذکر شده حضور الکل صنعتی جزو موارد مهم و واجب است که در نبود آن تولید این محصولات با مشکل روبرو می‌شود.

حال می خواهیم به انواع ویژگی های الکل و صنعتی به صورت مختصر شرح دهیم.

  • از جمله ویژگی‌های بارز الکل صنعتی میتوانیم‌به شفاف و بی رنگ بودن آن اشاره کنیم که دارای حالتی بی‌ثبات است و در برابر برخورد با هوا واکشن بسیار فرار دارد.
  • الکل صنعتی در میزان مواد اولیه خود از اسید بیشتری نسبت به آب استفاده می‌شود و به همین دلیل دارای حالت اسیدته های فراوانی می باشد.
  • الکل صنعتی از اشتعال زیادی برخوردار است به طوری که با هرگونه جرقه‌ای به سرعت فعال می‌شود و آتش می گیرد و به صورت رنگ سفید می‌سوزد.
  • این محصول دارای بوی خاص و تندی نیز می‌باشد و با بوییدن آن فرد دچار سردرد و سرگیجه فراوان میشود.
  • در صورت تماس الکل صنعتی با پوست دست و بدن ایجاد حساسیت فراوانی می‌کند و پوست حالت التهابی و خارش فراوانی می‌گیرد.
  • الکل صنعتی همان طور که از نامش پیدا ست دارای کاربردهای صنعتی است و مورد استفاده در ترکیبات شیمیایی می‌باشد و به هیچ وجه قابل شرب و آشامیدن نیست.

فروشگاه الکل صنعتی طبی ایرانی

فروشگاه الکل صنعتی طبی ایرانی امروزه مراکز تولیدی فراوانی وجود دارند که در زمینه تولید انواع الکل صنعتی طبی ایرانی فعالیت می کنند و روزانه مقادیر فراوانی از این محصول را تولید و آماده ارسال و فروش میکند، مراکز فروش و نمایندگی ها با مراجعه به این کارخانه ها و خرید عمده الکل صنعتی از آنها با قیمت مناسب، این محصول را در مراکز فروش و فروشگاه الکل صنعتی خود در دسترس خریداران و صنایع مختلف قرار می دهند ، افراد با مراجعه به این مراکز و بررسی کیفیت الکل ها آنها را به صورت عمده برای صنایع خود با قیمت مناسب خریداری می‌کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *