کاربردهای متنوع انواع تینر مانند تینر روغنی، استفاده از این محصول را با استقبال بی نظیری در میان افراد مختلف جامعه و همچنین مجموعه های ارائه دهنده خدمات صنعتی مواجه کرده است. از این‌ رو سالانه مقدار قابل توجهی از انواع تینر روغنی برای استفاده های متفاوتی مانند رنگ آمیزی سطوح ساختمانی تهیه و مورد استفاده قرار می گیرد. فروشنده عمده تینر روغنی لیتری، بسته های متفاوتی از این محصول ماننده بسته های یک لیتری، ۵ لیتری 20 لیتری را در اختیار مصرف‌ کنندگان محصولات خود قرار می‌ دهد.

فروشنده عمده تینر روغنی لیتری

چند کاربرد مهم تینر روغنی را بشناسید

چند کاربرد مهم تینر روغنی را بشناسید با توجه به کاربردهای بسیار فراوان تینر روغنی، در این مقاله تلاش می‌ کنیم تا به چند کاربرد مهم این محصول در صنایع مختلف و موارد مصرف گوناگون بپردازیم.

  • حلال رنگ روغنی: تینر روغنی درجه یک به عنوان اصلی‌ ترین حلال انواع رنگهای روغنی موجود در بازار شناخته می شود. همچنین باید گفت استفاده از این محصول به غیر از آن که درصد جرمی رنج را پایین می آورد، امکان دستیابی به محلولی یکسان با غلظت مناسب را نیز برای استفاده کنندگان آن به همراه می آورد.
    باید توجه داشت که استفاده از تینر روغنی مقدار ویسکوزیته رنگ را پایین می آورد، از این رو در صورتی که می خواهید با استفاده از دستگاه رنگ باش عملیات رنگ آمیزی را انجام دهید، می توانید از مقدار بیشتری که برای افزایش میزان رقیق بودن رنگ استفاده کنید.
  • پاکسازی سطوح: تینر روغنی به غیر از آنکه به عنوان یک حلال موثر در صنعت رنگ شناخته می شود، برای پاکسازی سطوح مختلف از جرم های شیمیایی گوناگون مانند انواع رنگ های خشک شده، لکه های دارای بافت سخت، پاکسازی سطوح قبل از اجرای هر گونه عملیات ساختمانی و موارد دیگری از این دست نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
    البته باید توجه داشت که تینر روغنی به دلیل قابلیت اشتعال بالا، همواره با دقت و حفظ شرایط ایمنی مناسب جهت پیشگیری از هرگونه حادثه احتمالی مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید تینر روغنی لیتری به قیمت کارخانه

خرید تینر روغنی لیتری به قیمت کارخانه همانطور که گفته شد بسیاری از صنایع مختلف از جمله اصلی ترین استفاده کنندگان از کنار روغنی لیتری به شمار می‌ روند. اما این استفاده کنندگان غالباً تینر روغنی مورد نیاز خود را به صورت عمده از طریق شرکت توزیع کننده اصلی تهیه می‌ کنند تا از ویژگی های مختلفی مانند خرید با قیمت کارخانه تینر روغنی برخوردار شوند.

شما نیز در صورتی که خواهان خرید تینر روغنی با درجه کیفی بالا و قیمت مناسب هستید، می توانید به بخش فروش همین مجموعه مراجعه کرده و ضمن دریافت آخرین لیست قیمتی بسته بندی های ارائه شده، سفارش خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری به ثبت برساند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *