الکل صنعتی متانول یکی از خطرناک‌ترین الکل ها می‌باشدکه به طور کلی الکل دو نوع می باشد الکل طبی و الکل صنعتی که هیچگاه نباید آن را در اختیار یا جلوی دست کودکان قرار دهیم چون خوردن خیلی کمی از آن می تواند باعث نابینایی و حتی مرگ شود. تولید کنندگان الکل محصولات خود را از قبیل الکل صنعتی متانول ۹۸ درجه را در این مجموعه اینترنتی به فروش گذاشته اند تا شما بتوانید به صورت مستقیم از تولید کنندگان، این محصول را با قیمت مناسب خریداری کنید.

فروش الکل صنعتی متانول ۹۸ درجه

راهنمای انتخاب بهترین الکل صنعتی

راهنمای انتخاب بهترین الکل صنعتی الکل صنعتی به نام متانول می باشد و الکلی که برای ضدعفونی استفاده می‌کنیم الکل طبی است. که برای برخی از مسائل پزشکی استفاده می شود. الکل صنعتی را به هیچ وجه نباید خورد یا به دست جهت ضدعفونی زد چون بسیار خطرناک است.البته راه تشخیص برای انتخاب الکل صنعتی و وجود دارد کخ در ادمه ی مطلب بازگو می کنیم.

دلیل اینکه افراد بتوانند الکل صنعتی را با الکل طبی تشخیص دهند به الکل صنعتی رنگ اضافه می‌کنند به همین دلیل الکل های صنعتی معمولاً زرد، نارنجی یا قرمز هستند. اما برخی از فروشندگان سودجو برای اینکه الکل صنعتی را به نام الکل معمولی یا طبی به خریدارن بفروشند با استفاده از لکه برها یا وایتکس رنگ آن را از بین می‌برند که این برای افرادی که تشخیص آن را نمی دانند بسیار خطرآفرین می باشد.

راههایی برای تشخیص الکل صنعتی وجود دارد یکی از این راه ها سوزاندن الکل صنعتی می باشد اگر الکل را آتش زدیم و شعله آن بلند با نوک های نارنجی بلند شد الکل طبی می باشد اما اگر شعله کوتاه و نوک آن نارنجی بود الکل صنعتی می باشد. اما می توانند به الکل طبی کمی الکل صنعتی اضافه کند که در این صورت تشخیص آن با سوزاندن نیز مشخص نمی‌شود.

پس راه مطمئن برای تشخیص الکل صنعتی فقط آزمایش کردن در آزمایشگاه ها است که میتوان به طور صد در صد از کیفیت و میزان درصد آن اطلاع پیدا کنیم.

قیمت خرید الکل صنعتی متانول ۹۸ درجه

قیمت خرید الکل صنعتی متانول ۹۸ درجه شرکت ها و کارخانجاتی که به الکل صنعتی متانول ۹۸ درصد نیاز دارند باید آنها را به صورت عمده خریداری کنند تا قیمت الکل برای آن ها مقرون به صرفه باشد. تولید کنندگان الکل صنعتی با همکاری در این مجموعه تصمیم گرفتند که محصولات خود را در این فروشگاه اینترنتی به فروش بگذارند تا شما عزیزان بتوانید به راحتی و در کمترین زمان الکل ارزان را خریداری کنید.

که در این صورت به نفع شما می باشد هم هزینه‌های حمل و نقل خرید حضوری را پرداخت نمی کنید هم در زمان و وقت صرفه جویی می کنید به همین دلیل خرید اینترنتی نسبت به خرید حضوری رواج بیشتری یافته است و اکثر مردم اولویت خود را برخرید‌ اینترنتی می گذارند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *