تینر یک‌نوع حلال صنعتی می باشد که با رنگ ها قاطی می شود و رنگ را رقیق و قابل استفاده می کند. این تینر ها را می توان به صورت عمده به فروش رساند. و صاحبان فروشگاه های رنگ فروشی خرید عمده آن را انجام می دهند. همچنین تینر فوری عمده را می توان از طریق سایت های معتبر اینترنتی تهیه کرد و در این فروش قیمت ها به نرخ تولیدی می باشد و درب منزل تحویل داده می شود.

فروش تینر فوری عمده ایرانی

دلایل استفاده از تینر فوری به جای روغنی

دلایل استفاده از تینر فوری به جای روغنی تینر روغنی و تینر فوری دو نوع مختلف از تینر ها هستند که هر دو برار رقیق کردن رنگ‌مورد استفاده قرار می گیرند. این دو تینر از نظر شکل ظاهری شبیه به هم هستند ولی مواد تشکیل دهنده آن ها با هم تفاوت دارد تینر فوری نسبت به تینر روغنی دارای حلالیت پذیری بیشتری می باشد و بوی تینر فوری قابل تحمل تر است نسبت به تینر روغنی که بوی شبیه به نفت دارد. دلیل دیگر استفاده از تینر فوری نسبت به تینر روغنی خاصیت چرب نبودن آن است تینر های روغنی چرب هستند و دیر خشک می شوند اما تینر فوری تا در معرض هوا قرار بگیرد شروع به بخارشدن می کند و زود خشک می شود. تینر فوری خطرناک است و هنگام کار با آن باید از دستکش و عینک استفاده کرد. این تینر زود تبخیر می شود ولی تینر روغنی زمان بر می باشد. و از تینر های روغنی در رنگ‌های روغنی استفاده می شود و غلظت رنگ‌های روغنی را از بین می برد.

قیمت تینر فوری عمده در بازار

قیمت تینر فوری عمده در بازار قیمت تینر فوری به صورت عمده در بازار بسیار بیشتر از درب کارخانه ها می باشد و برای تهیه این تینر ها باید به صورت مستقیم از درب کارخانه ها اقدام به خرید عمده کرد. و آن را مورد استفاده قرار داد.خرید از فروشگاه های اینترنتی مزیت های زیادی را به دنبال دارد اول اینکه نیازی به حضور یافت در این خرید نیست و همه چیز به صورت مجازی انجام می گیرد. و دوم اینکه در زمان و هزینه ها صرفه جویی می شود و هزینه های اضافی حذف می شوند. بازار تینر در سطح کشور خوب است و همه جا برای رنگ کردن درب ها و سایر وسایل به وجود این تینر نیازمند هستند. فروش تینر در رنگ فروشی ها انجام می شود و همه همراه با خرید رنگ تینر مورد نظر خود را هم خریداری می کنند. و برای این خرید قیمت بیشتری پرداخت می کنند چون مغاره های رنگ فدوشی ابتدا خرید عمده خود را انجام داده اند و حال سود خود را از مشتری ها دریافت می کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *