الکل صنعتی بیرنگ یک ضد عفونی کننده و لکه گیر برای انواع سطوح می باشد جرم گیر خوبی برای سطوح لوازم الکتریکی و همچنین جرم گیری در لباس های سفید می باشد کلا یک جلا دهنده و درخشان کننده می باشد و غیر قابل شرب می باشد و سمی است اگر فردی از آن بخورد منجر به کوری و یا مرگ او می شود.

این محصول از شرکت های تولید کننده که آن را با کیفیت بالا تولید می کنند در بازار عرضه می شود عرضه این محصول از سایت های اینترنتی نیز امکان پذیر می باشد.

فروش عمده الکل صنعتی بیرنگ

انواع الکل صنعتی بیرنگ

انواع الکل صنعتی بیرنگ به طور کلی می توان گفت الکل ماده ای است که از مواد طبیعی به دست می آید که در دو نوع الکل اتانول و الکل متانول می باشد که اتانول کاربرد طبی دارد و متانول کاربرد صنعتی دارد اتانول مفید و متانول کشنده می باشد.

اتانول از تخمیر قند و نشاسته با مخمر نان به دست می آید این اتانول از میوه ها نیز بدست می آید و در صنعت دارو سازی و صنایع آرایشی و بهداشتی و همچنین در نوشیدن نوشیدنی های الکلی استفاده می شود.

متانول که از واکنش گاز کربن مونوکسید و هیدروژن به دست می آید این واکنش در دما و فشار بالا در کاتالیزور انجام می شود و تولید آن به محیط صنعتی مجهزی نیاز دارد این الکل از تقطیر چوب هم تولید می شود و به عنوان سوخت و حلال در برخی صنایع کاربرد دارد نه تنها مصرف خوراکی آن مرگبار می باشد بلکه در صنایع آرایشی هم کاربردی ندارد و هیچ گونه کاربرد طبی و خوراکی ندارد و تماس آن با پوست ممکن است ایجاد حساسیت کند.

هر چند متانول هم الکل است ولی برای ضد عفونی کردن محیط هیچ فایده ای ندارد ولی اتانول علاوه بر اینکه جنبه خوراکی و طبی دارد می توان به عنوان الکل صنعتی از آن نام برد متانول هم مثل اتانول بی رنگ و بی بومی باشد برای همین تشخیص آن سخت می باشد الکل صنعتی ارزان دارای قیمت ارزان تر و بدون رنگ است به صورتی که ممکن است افراد سود جو ناخالصی هایی در این الکل استفاده کنند و آن را به جای الکل طبی وارد بازار کنند.

قیمت الکل صنعتی بیرنگ

قیمت الکل صنعتی بیرنگ الکل صنعتی بیرنگ که مشعل زا و سمی می باشد و به صورت درصدی در بازار به فروش می رسد و همچنین در حجم های مختلف در بازار عرضه می شود .

قیمت الکل صنعتی بستگی به درصد الکل و همچنین حجم بسته الکل دارد این الکل را می توانید در داروخانه ها و یا به صورت غیر حضوری از سایت های اینترنتی معتبر و شناخته شده که در حال حاضر کارشان فروش این محصولات می باشد تهیه کنید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *