یکی از موادی که هنگام آمیختن رنگ برای ماشین به کار می آید تینر است که برای تنظیم کردن غلیظ بودن رنگ به نسبت های مختلف از آن استفاده می شود که در هنگام استفاده بهتر است به اعداد و ارقامی که نسبت ها را روی بسته بندی نوشته دقت کنید؛ به عنوان مثال در ترکیب رنگ ماشین از تینر فوری رنگ ماشین استفاده می کنند.تینر پلی یورتان ایرانی مدل های زیادی دارد تینر ایرانی مدل های زیادی دارد

فروش عمده تینر پلی یورتان ایرانی

نکته‌های ایمنی هنگام استفاده از تینر

نکته‌های ایمنی هنگام استفاده از تینر تینر ها انواع مختلفی دارد که یکی از آن ها تینر فوری است که بیشتر ما با آن سروکار داریم و از آن برای رقیق کردن رنگ ها استفاده می شود و میزان مصرف و چگونگی استفاده از ان با اعدادی روی تینر نوشته شده است و همچنین در جهت استفاده رنگ خودرو مورد استفاده قرار می گیرد. تینر فوری بدون رنگ بوده و بسیار شبیه اب است و بوی بسیار بالای تیزی دارد. یکی دیگر از انواع تینر ها تینر الکیدی است که ما بیشتر به اسم تینر روغنی آن را می شناسیم،

ظاهر آن شبیه نفت بوده و رنگ سفید مانندی دارد و از آن در جهت ترکیب و حل کردن رنگ های روغنی مورد استفاده قرار می گیرد.این تینر خطر افروختن آتش کمتری دارد در هنگام استفاده از تینر ها حتما به نوشته ها و ارقام روی تینر توجه کنید چرا که آن ها به شما می گویند که به نسبت رنگی که دارید چه مقدار تینر استفاده کنید. تینر فوری ۱۰۰۰۰ قابلیت پوشش فوری را دارد و برای پلی استر و نیم پلی استر مناسب است.

در هنگام استفاده از انواع مختلف تینر ها باید چند نکته ایمنی را رعایت کنید؛ مثلا هیچ وقت بخار یک تینر را بو نکنید حتی درب آن را و برای رعایت بیشتر می توانید هنگام استفاده از تینر ماسک بزنید تا بو تند و تیز آن اذیت تان نکند.

بازار پخش تینر پلی یورتان ایرانی

بازار پخش تینر پلی یورتان ایرانی مرکز تولید تینر روغنی درجه یک به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان این محصول در کشور می باشد که با توجه به نیاز زیادی که بازار و مصرف کننده نسبت به این محصول دارد آن را با بهترین کیفیت تولید می‌ کند و در اختیار بازار فروش قرار می‌ دهد. در روند تولید تینر روغنی از بهترین مواد اولیه مرغوب و باکیفیت استفاده می‌ شود که این امر خود بر افزایش کیفیت نهایی محصول تولید شده موثر خواهد بود و سبب می گردد تا از بازار فروش بهتری نیز برخوردار شود. در پایان تولید تینر روغنی این محصول به تایید نهایی واحد کنترل کیفی می رسد و تمام فاکتورهای فیزیکی و شیمیایی آن مورد بررسی و تایید قرار می‌ گیرد.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *