الکل صنعتی که با نام علمی متانول نیز شناخته می‌ شود کاربرد های زیادی در صنایع مختلف دارد که ما قصد داریم در ادامه ی مطلب تفاوت الکل صنعتی لیتری با الکل طبی و یا همان متانول و اتانول را بیان کرده و به کاربرد های متانول در صنعت های گوناگون بپردازیم . پس تا ادامه ی مطلب با ما همراه باشید.

قیمت انواع الکل صنعتی لیتری

معرفی انواع الکل صنعتی

معرفی انواع الکل صنعتی از نظر مشخصات فیزیکی الکل صنعتی ( متانول ) مایعی زرد رنگ مایل به نارنجی دارد ولی بی رنگ آن نیز موجود است . متانول مصارف آن غالباً صنعتی و شیمیایی است اما الکل طبی یا اتانول الکلی بی‌ رنگ و شدیداً فرار است که معمولاً بوی تند و شدیدی دارد که غالباً مصارفی هم چون ضد عفونی سازی و دیگر مصارف پزشکی را دارا است.

جالب است بدانید یکی از کاربرد های جدید متانول جایگزینی این مایع به‌ عنوان سوختی جدید می‌ باشد . با توجه به پایان‌ پذیر بودن انواع سوخت‌ های فسیلی متانول می‌ تواند جایگزینی مناسب باشد و هم چنین به محیط‌ زیست کمک های فراوانی خواهد کرد چرا که متانول سوختی پاک محسوب می‌ شود.

ما ایرانیان می بایست با خرید محصولات داخلی به کسب و کار های ملی توسعه ببخشیم. امید است که با همت مسئولین کشور به مشکلات و مانع های صادر کنندگان و بازرگانان کشور رسیدگی شود تا موانع تولید ملی کشور برداشته شود . بی شک می توانیم به چرخه اقتصاد کشور و اشتغال زایی برای جوانان این مرز و بوم کمک های شایانی کنیم.

از متانول در تهیه و تولید انواع چسب ها ، استفاده در اکثر ضد یخ ها و انواع حلال‌ ها هم چنین تولید بسیاری از مواد پلاستیکی استفاده می‌ شود . تولید انواع مواد منفجره تولید انواع ورنی ها و لمینیت ها هم چنین ساخت تجهیزات آشپزخانه و تجهیزات عکاسی نیز از کاربرد های اصلی متانول می باشد . تولید انواع رزین‌ های مختلف نیز به دست متانول صورت می‌ گیرد.

سفارش الکل صنعتی لیتری ارزان

سفارش الکل صنعتی لیتری ارزان همان طور که در مطالب بالا به آن اشاره کردیم ، تولید و پخش الکل صنعتی علاوه بر بر طرف سازی نیاز در داخل کشور ، به کشور های همسایه و اقصی نقاط دنیا نیز صادر می گردد . برای خرید انواع الکل صنعتی لیتری با درصد بالا به صورت اینترنتی می توانید با مراجعه به وب سایت های داخلی مربوطه این محصول مرغوب را سفارش دهید. هم چنین برای خرید و سفارش الکل صنعتی به صورت حضوری می توانید از نشانی های درج شده در سایت های اینترنتی از نشانی مراکز فروش ویژه الکل و هم چنین قیمت الکل صنعتی ارزان مطلع شوید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *