تینر فوری از جمله یکی از مشتقات نفت می باشد که در انواع صنایع مختلف کاربرد دارد، و یکی از حلال های مهم در حل کردن برخی مواد شیمیایی می باشد ، از این رو با توجه به نیاز اساسی به آن، در انواع صنایع، بازار خرید آن بسیار رونق دارد و تولید کنندگان درصدد تولید انواع تینرهای کاربردی با قیمت مناسب می باشند، که در این میان یکی ازمهم ترین آنها، تینر فوری لیتری می باشد که با بهترین کیفیت در این مرکز به فروش می رسد.

قیمت تینر فوری لیتری ارزان

تفاوت تینر فوری با روغنی در چیست؟

تفاوت تینر فوری با روغنی در چیست؟ همان طور که میدانید تینر فوری بیشترین کاربردش برای حلالیت رنگها و شستشو مواد شیمیایی رنگی استفاده می شود از این رو با توجه به این خاصیتها در ادامه به چند ویژگی تینر فوری و تفاوت آن با تینر روغنی می پردازیم:

  1. تینر فوری بدون بو معمولا برخلاف نفت بوی خاصی ندارند و اگر بویی داشته باشند این بو به صورت محسوس نمی باشد که قابلیت اذیت شدن داشته باشد؛ پس با توجه به این نکته، اما از لحاظ مسمومیت توسط بخار و بو های که ناشی از مواد شیمیایی به وجود می آید، در مورد تینر فوری هم صدق می کند و در استفاده از آن باید دقت لازم را داشت.
  2. تینرها به صورتی می باشند که با توجه به کاربرد آنها در انواع مختلف تولید می شوند به عنوان مثال برای رنگهای روغنی تینر روغنی و هم چنین برای حلال مخصوص محلولهای شیمیایی و صنعتی روغنی تیینر روغنی استفاده می شود و برای شست و شوی قطعات ماشین آلات، تینر نفت مخصوص شست و شوی قطعات باید خریداری کرد.
  3. تینر فوری ارزان بسیار قابل اشتعال می باشد پس با توجه به این نکته از قرار دادن تینر در مقابل حرارت مستقیم و حتی دمای بالاتر از هفتاد درجه باید اجتناب کرد.
  4. تینر نفتی برخلاف تینر روغنی رنگ شفاف و یا به طور کلی همانند آب می باشد که با توجه به انواع مختلف می تواند در بعضی موارد، کمی غلیظ تر از آب باشد.
  5. باید این نکته را به یاد داشته باشید که تینر سفید و بدون ناخالصی نشان از کیفیت بالای آن است، به طوری که هر چه تینر، رنگ شفاف و بدون رنگ زردی باشد و هیچگونه ذرات معلقی در آن نباشد به عنوان بهترین تینر شناخته می شود و اغلب صادرات تینر نفت از این نوع می باشد.

فروش تینر فوری لیتری ارزان

فروش تینر فوری لیتری ارزان امروزه بسته به نوع کاربرد و نیاز بازار، استفاده از انواع تینر می تواند متغیر باشد، از این رو این مرکز به عنوان یکی از فروشندگان تینر فوری لیتری باید در کلکسیون انواع تینر خود تمام کاربردهای تینر ها را در نظر بگیرند.

کاربرد وسیع تینر فوری بدون بو باعث شده فروش تینر روبه رونق باشد ، از این رو این مرکز همواره در تلاش است با فروش مستقیم بهترین تینر فوری و یا حتی فراتر از آن، صادرات انواع مختلف تینر به نقاط مختلف جهان، به نوعی کیفیت بالای محصولات خود را نشان دهد.

این مرکز با فروش تینر فوری با نازل ترین قیمت به صورت عمده و خرده با حذف واسطه ها و دلالان بازار با صرفه جویی در زمان و هزینه های خریدار محترم آن را به فروش می رساند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *