قیمت عمده الکل صنعتی طبی بر اساس نیاز مراکز و مردم تعیین می‌شود و فروش عمده این محصول توسط شرکت های تولیدی عرضه و محاسبه می شود الکل صنعتی در کشور تولید و به بازار عرضه می گردد و فروش آن به صورت فله‌ای و بشکه ای انجام می‌شود. برای دریافت و استعلام قیمت دقیق از این سایت کمک بگیرید. مدیران فروش در این زمینه آماده هرگونه خدمات و همکاری با شما می باشند.

قیمت عمده الکل صنعتی طبی

تفاوت عمده الکل صنعتی و طبی چیست؟

تفاوت عمده الکل صنعتی و طبی چیست؟ الکل طبی همان اتانول است که با درصدهای مختلف در مشروبات الکلی استفاده می شود و سبب مست کنندگی می شود. اتانول برای ضدعفونی کردن استفاده شده و به خاطر نقطه انجماد پایین در صنعت یخ سازی کاربرد فراوانی دارد .اتانول در صنایع مختلف از جمله صنعت عطرسازی و ادکلن به کار می‌رود الکل صنعتی که متانول نیز نامیده می‌شود به هیچ وجه خوردنی نیست و با تماس با پوست به آن آسیب می‌رساند.

متانول ماده سمی و خطرناک است و از طریق پوست و تنفس جذب بدن می شود و سبب بروز مشکلات بسیاری در بدن شده و سلامتی را به خطر می‌اندازد و حتی ممکن است منجر به کوری و مرگ شود. این محصول در موارد صنعتی مانند سوخت موتور ها و غیر کاربرد دارد یکی از تفاوت های مهم الکل صنعتی و طبی این است که رنگ الکل صنعتی زرد و یا قرمز است ولی رنگ الکل طبی سفید می باشد.

اتانول بدون هر نوع افزود نیست و برای ضدعفونی و استریل در صنایع پزشکی و بیمارستانی کاربرد دارد ولی الکل صنعتی در تولید ظروف و مواد منفجره رنگ و انواع پلاستیک و چسب های صنعتی استفاده می شود و دارای مواد افزودنی و سمی باشد. الکل طبی خلوص ۹۶ درصد به بالا است و حاوی ۴ درصد آب میباشد و به راحتی ویروس‌ها و باکتری‌ها را به وسیله حرل کردن چربی و پروتئین ها را از بین می‌برد و خاصیت ضدعفونی کنندگی دارد.

اما الکل صنعتی خلوص بسیار کمی دارد و برای ضدعفونی کردن مناسب نمی باشد و چون مقادیر زیادی متانول دارد برای بدن مضر میباشد و از مواد سلولزی در صنایع پتروشیمی استفاده می‌شود.

سفارش الکل صنعتی طبی ارزان

سفارش الکل صنعتی طبی ارزان الکل ها ترکیبات شیمیایی هستند که در صنایع مختلف کاربرد دارند و در کشور تولید می‌شوند و با و از با کیفیت ترین محصولات تولیدی بوده و مورد تایید وزارت بهداشت می باشد. سفارش این محصول در کارخانجات و شرکت های تولیدی انجام می گیرد. شما نیز می‌توانید برای سفارش الکل صنعتی طبی ارزان از این سایت اقدام کنید. کارشناسان و مدیران فروش ما بعد از راهنمایی های لازم سفارش شما را ثبت کرد و در کمترین زمان تحویل می‌دهند الکل صنعتی ارزان با کیفیت عالی و قیمت مناسب به شما عرضه می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *