تینر روغنی ۲۰ لیتری محصولی است که برای صنعت رنگ بسیار لازم و ضروری است به طوری که برخی از صنایع همچون صنایع خودرو به این محصول بسیار نیاز دارند و بدون آن عملاً امکان استفاده از رنگ های اپوکسی و روغنی وجود ندارد همچنین قیمت عمده این تینر بسیار مناسب است و در صورت سفارش عمده می توانید این محصول را تا اندازه ای ارزان تهیه نموده که صادرات آن نیز ممکن می شود و می تواند با انواع تینر های خارجی رقابت کند.

قیمت عمده تینر روغنی ۲۰ لیتری

تفاوت تینر ها از نظر سرعت تبخیر

تفاوت تینر ها از نظر سرعت تبخیر تینر فرآورده نفتی است اما انواع بسیار متفاوت دارد و برای رقیق کردن رنگ مورد استفاده قرار می گیرند؛ نوع تینر در کیفیت رنگ به دست آمده تاثیر مستقیم می‌گذارد به گونه ای که خالص بودن تینر و نوع آن می‌تواند در کیفیت رنگ از قبیل مات بودن یا شفاف بودن تاثیر زیادی خواهد گذاشت.

تینر ممکن است از نوع نفتی باشد که سرعت تبخیر متوسطی دارد و یکی از بهترین نوع تینرها به شمار می‌رود؛ تینر گازوئیلی سرعت تبخیر کمی دارد و به همین دلیل رنگ هایی که با استفاده از این تینر رقیق شده اند کندتر خشک می‌شوند.

در میان انواع تینر ها نوع بنزینی قدرت حلالیت بسیار بالا و سرعت تبخیر فوق‌العاده‌ای دارد و همین عامل باعث می‌شود که این تینر سریعتر تبخیر شود چون خود بنزین نیز ماده‌ای فرارتر نسبت به نفت سفید و گازوئیل است و طبیعتاً تینر تولید شده از آن نیز از سرعت تبخیر بالاتری برخوردار است بنابراین برای رنگ آمیزی سطوح مختلف تینرهای نفتی و بنزینی می توانند گزینه بسیار مفید و مناسب برای کسانی باشند که می‌خواهند رنگ سریعتر خشک شود.

شرکت فروش تینر روغنی ۲۰ لیتری

شرکت فروش تینر روغنی ۲۰ لیتری شرکت فروش تینر روغنی ۲۰ لیتری اقدام به ارائه بهترین های این تینر در این حجم نموده است و خریداران عمده و صادر کنندگان می توانند از طریق این شرکت تینر روغنی نیاز خود را به صورت مستقیم تامین نمایند؛ این شرکت بهترین کیفیت را از نظر سرعت تبخیر در اختیار دارد و این شرکت می‌تواند بهترین تینر را در اختیار صنایع مختلف قرار دهد.

این شرکت بهترین را به خریداران عمده ارائه می‌کند و صادر کنندگان نیز می‌توانند از این حجم برای ارائه به بازارهای خارج از کشور استفاده نمایند و به این ترتیب بهترین و مناسب ترین از این شرکت قابل تهیه بوده و امکان صادرات آن به کشورهای دیگر نیز فراهم می‌شود.

شرکت فروش تینر مورد نظر قیمت ها را نیز برای خریداران عمده در نظر داشته و از نرخ هایی برای عرضه استفاده می کند که از هر نظر برای خریداران مناسب تر باشد و آن را راضی کند.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *