مسلما قیمت عمده تینر فوری ۱۰هزار بسیار کمتر و به صرفه تر از قیمت خرده فروشی آن است از این رو بسیاری از خریداران سعی می کنند آن را به صورت عمده و مستقیما از مراکز تولیدی تینر به طور اینترنتی خریداری کنند البته عوامل مختلفی می توانند قیمت عمده این محصول را تغییر دهند. هر چه تینر کیفیت برتر و برند مشهورتری داشته باشد و میزان سفارشات آن از میزان عرضه بیشتر باشد، یقینا قیمت بیشتری دارد.

قیمت عمده تینر فوری ۱۰هزار

مشخصات ظاهری تینر فوری

مشخصات ظاهری تینر فوری تینر از جمله رقیق کننده های رنگ های صنعتی می باشد که بدون آن رنگ های پودری و رنگ دانه ها به هیچ وجه حل نمی شوند و نمی توان از آن ها جهت پوشش دهی سطوح مختلف استفاده کرد تینر در انواع مختلفی در سطح بازار موجود است که بهترین و پر کاربرد ترین آن ها تینر فوری می باشد.

تینر فوری مایعی بی رنگ، شفاف و عاری از هر گونه ناخالصی و رسوباتی است به گونه ای که از دور مانند آب است و فقط با بو کشیدن آن می توان دریافت که این محلول، تینر است چرا که بوی تندی دارد بهتر است بدانید چرا به این تینر فوری می گویند؟ شاید با خود بگویید برای این که فرآیند تولید سریعی داشته این نام را گرفته ولی این تینر به دلیل این که سرعت تبخیر بالایی دارد و سبب خشک شدن سریع رنگ می گردد به این اسم، نامگذاری شده است.

تینر فوری برای رقیق کردن تمامی رنگ ها مناسب است و بیشترین کاربرد آن برای رنگ های هوا خشک است زیرا قابلیت خشک شدن سریعی دارد از طرفی مزیت های دیگری نیز به دنبال دارد به صورتی که میزان براقیت و ماتی رنگ را معین می کند و خواص رنگ را بهبود می بخشد لازم به ذکر است که این تینر علاوه بر نقش رقیق کنندگی، جهت پاک کردن انواع ابزار آلات صنعتی و لکه های رنگ از روی زمین نیز کاربرد دارد.

بازار فروش تینر فوری ۱۰هزار

بازار فروش تینر فوری ۱۰هزار تینر فوری۱۰ هزار به دلیل کیفیت عالی و قیمت مناسب در سطح بازار میزان مصرف بسیار زیادی داشته است از این رو بیشتر به صورت عمده و به طور مستقیم و بدون واسطه به فروش می رسد امروزه یکی از روش های فروش سریع و مناسب تینر، راه اندازی سایت های اینترنتی معتبر می باشد که از طریق آن خریداران به راحتی می توانند در حداقل زمان ممکن، دسترسی آسانی به آن داشته باشند.

در واقع علت اصلی رونق بازار فروش تینر فوری، توزیع مستقیم الکل به شکل اینترنتی بوده است با توجه به این که این روش بسیار مورد توجه قرار گرفته، مقدار زیادی از این محصول در بازار های داخلی و خارجی عرضه می گردد که همین امر موجب جذب مشتریان زیاد و گرم تر شدن بازار فروش شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *