الکل صنعتی اتش زنه نوعی از الکل برای مشتعل کردن انواع چوب و زعال و چراغهای الکلی آزمایشگاهی است. محبوبیت این نوع الکل برای مصرف راحت در روشن کردن آتش در کمپ ها و پیک نیک ها و سفر های گروهی می باشد. یکی از محاسن این محصول بی بو بودن آن در زمان روشن شدن و مشتعل شدن است که بر خلاف نفت و گازوئیل که بوی زیادی دارند بدون بو می‌باشد.

مراکز خرید الکل صنعتی اتش زنه

خصوصیات الکل صنعتی اتش زنه

خصوصیات الکل صنعتی اتش زنه کارخانه الکل صنعتی این محصولات را در کاربردهای مختلف دربسته بندی های استاندارد تولید و روانه بازار می کند. از الکل صنعتی در ضد عفونی کردن، جرم گیری و لکه بری انواع سطوح کاشی، سرامیکی و سنگی استفاده می شود.

از کاربردهای دیگر این نوع الکل به مشتعل کردن چوب و زغال و چراغهای آزمایشگاهی و در اصطلاح چراغهای الکی می‌باشد. این محصول حلال بسیار خوبی برای چربی‌ها، جرم گیری و نظافت قطعات الکترونیکی کامپیوتری و جلا دهنده و پاک کننده سطوح از دوده و چربی می باشد.

چند نکته درباره استفاده از این محصول است که لازم است بدانیم یکی از مهمترین نکات این است که هرگز از الکل صنعتی مصرف خوراکی نکنید زیرا نه تنها برای بدن مضر است بلکه بسیار کشنده و خطرناک است.

از الکل صنعتی در بیمارستانها و مراکز درمانی استفاده زیادی می‌شود. البته فقط برای استریل وسایل و سطوح استفاده می‌شود. زیرا این محصول آنقدر خطر ناک است که استفاده از آن برای استریل کردن بدن هم توصیه نمی‌شود. متاسفانه با وجود ویروس جدید افرادی با نداشتن اطلاع از این نوع الکل برای استریل و صد عفونی بدن استفاده می‌کنند که باعث اتفاقاتی بسیار ناگوار شده است.

یکی از مهمترین مواد در تولید ژل آتش زا الکل صنعتی می‌باشد. خاصیت احتراق سریع و بالا و از بین رفتن به سرعت بو در هنگام روشن کردن از مزایای این محصول است.

از الکل صنعتی در روشن کردن چراغ های آزمایشگاهی و در اصطلاح چراغهای الکلی استفاده زیادی می‌شود.

کارخانه فروش الکل صنعتی اتش زنه

کارخانه فروش الکل صنعتی اتش زنه فروش الکل صنعتی با توجه به نیاز مشتری در بسته بندی های و بطری های استاندارد صورت می‌گیرد. به این ترتیب هر فرد می‌تواند به اندازه نیاز خود خرید نماید.

شما عزیزان با مراجعه به سایت‌های معتبر که در این زمینه فعالیت می‌کنند میتوانید در خصوص این محصولات و نوع کاربرد آنها اطلاعات کاملی بدست آورید و برای خرید این محصول زمان زیادی را صرف نکنید و از طریق اینترنت و به صورت آنلاین و با حذف واسطه در کمترین زمان محصول مورد نظرتان را با قیمتی مناسب و مرقون به صرفه تهیه نمایید. در نظر داشته باشید که شما باخرید از مجموعه های معتبر علاوه بر قیمت، کیفیت محصول خود را تضمینی دریافت می نمایید.

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *