مرجع فروش تینر فوری ۱۰هزار همواره تمام تلاش خـد را برای به دست آوردن بازار داخلی و خارجی می کند. این مجموعه فروش همواره تمام تلاش خود را می کند تا بهتر و راحت تر به محصولات دسترسی داشته باشید. تینر فوری برای رقیق کردن رنگ استفاده می شود و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و همچنین به مقاومت و زیبایی رنگ کمک بسیار خوبی می کند.

مرجع فروش تینر فوری ۱۰هزار

آشنایی با انواع تینر فوری

آشنایی با انواع تینر فوری

تینر فوری جهت رقیق نمودن رنگ های نیتر و سلولوزی، سیلر، کیلر و رنگ های فوری هوا استفاده می شود. این نوع تینر فوری بی رنگ و شبیه به آب می باشد و بوی بسیار تیز و تندی دارد. سرعت تبخیر تینر بسیار بالا بوده و از چند حلال با قدرت حل کنندگی بالا مانند استن و وایت استریت استفاده می شود.

ترکیب تینر با رنگ های سلولزی حدود 1/5 بوده و این نوع تینر به دلیل چربی دوست بودن در تماس مستقیم با پوست موجب از بین رفتن سطح پوست می شود. انواع تینر فوری عبارتند از:

  • تینر 5000 فوری ارزان ترین و ضعیف ترین تینر فوری می باشد.
  • تینر 60000 فوری گرانترین و قویترین تینر می باشد
  • تینر فوری 100000
  • تینر فوری 15000 اتومبیل
  • تینر فوری 20000 بدون الکل
  • تینر فوری 30000 رنگ های پلی یورتان و کیلر

ترکیب این ماده با رنگ های چوب میزان براقی و ماتی را مشخص می کند، از این محصول به عنوان پاک کننده قوی و شوینده صنعتی استفاده می شود. توجه کنید مدت زمان تبخیر بر روی خشک شدن رنگ تاثیر گذار می باشد و براق بودن رنگ تحت تاثیر ماده شیمیایی بوده است.

عرضه کننده تینر فوری ۱۰هزار

عرضه کننده تینر فوری ۱۰هزار عرضه کننده تینر ۲۰هزار همواره تمام تلاش خود را برای به دست آوردن بازار داخلی و خارجی می کند. این مرکز فروش عرضه کننده تینر فوری می باشد شما برای خرید این محصول با قیمت پایین و کیفیت بالا از این مجموعه اقدام کنید و در هزینه و زمان خود صرفه جویی کنید.

درهنگام خرید توجه کنید همیشه به مراکز معتبر مراجعه کنید و همچنین به برند تولید کننده آن توجه کنید، بهترین برند تینر فوری عاری از ذرات و ناخالصی می باشد. وجود نا خالصی و ذرات از کیفیت نهایی تینر می کاهد و سطح نا صافی را به وجود می آورد.

برای خرید تینر روغنی و استفاده از خدمات فروش این محصول با مشاورین ما در تماس باشید و ضمن مشاوره با کارشناسان فروش که اطلاعات کاملی را به شما ارائه می دهند، نسبت به انتخاب بهترین محصول اقدام نمایید. با ثبت نهایی و پرداخت هزینه ها، تینر فوری و سایر محصولات مورد نظر در اسرع وقت برای شما ارسال می گردد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *