تینر یک نوع حلال است که برای رقیق کردن رنگ از آن استفاده می شود .تینر به رنگ کمک می کند در سطح به زودی خشک شود و قابلیت تبخیر بالایی را دارد. شما می توانید برای سفارش این محصول به مرکز تولید این نوع مواد مراجعه کنید یا اینکه می توانید به مرکز تولیدی ما به صورت اینترنتی ارتباط برقرار کنید برای این منظور از آدرس سایت مورد نظر استفاده کنید و یا اینکه می توانید برای خرید عمده تینر فوری لیتری با شماره هایی که در سایت موجود است تماس حاصل فرمایید

مرکز تولید تینر فوری لیتری

چرا از تینر فوری استفاده کنیم؟

چرا از تینر فوری استفاده کنیم؟ از آنجای که تینر فوری حلال خوبی است برای تمیز کردن چربی و روغن های که روی ابزار الات صنعتی بر جای مانده استفاده می شود. این ابزار فقط در این صورت تمیز می شود البته با حلال های دیگر نیز تمیز می شود ولی از نظر اقتصادی با صرفه تر است زیرا قیمت تینر فوری مناسب تر از حلال های دیگر می باشد .

از دیگر دلایل استفاده از تینرفوری این می باشد که در رنگ باعث شفافیت رنگ می شود و از کدر و بد رنگ شدن رنگ سطح جلو گیری می کند. همچنین به دلیل تبخیر بالای که دارد رنگ زود خشک می شود. وقتی در رنگ از تینر فوری استفاده می شود ساز گاری بسیار مناسبی با رنگ به دست می آورد و باعث مخلوط شدن رنگدانه ها و پودر های موجود در رزین رنگ نیز می شود.از تینر فوری به دلیل تبخیر بالا در ترکیب رنگ های فوری مانند کلیر و افشانه های رنگی نیز استفاده می شود.همچنین در رنگ های خودروی و رنگ های مخصوص

چوب نیز مورد استفاده قرارمی گیرد‌. تمامی این موارد استفاده به دلیل حلالیت قابل قبول و تبخیر بالای این نوع تینر می باشدکه آن را نسبت به دیگر حلال ها متمایز می کند. علاوه به این خطر استفاده این نوع حلال نسبت به دیگر حلال مانند بنزین بسیار کم می باشد. از دیگر دلیل استفاده تینر فوری بوی آن است که آزار دهنده نیست و زود در محیط از بین می رود.

قیمت تینر فوری لیتری ایرانی

قیمت تینر فوری لیتری ایرانی قیمت تینر فوری ایرانی به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به نوع بسته بندی ، اندازه بطری ها و برند و شرکت سازنده آن اشاره کرد. علاوه بر این کیفیت در نحوه قیمت گذاری بسیار تاثیر گذار می باشد. امروزه به دلیل نوسانات بازار نمی توان قیمت ثابتی را برای این محصول درج نمود. ولی شما خریداران می توانید برای آگاهی از قیمت روز این محصول ایرانی به سایت ما مراجعه کنید و از قیمت و نحوه سفارش محصول آگاهی پیدا کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *