الکل صنعتی به عنوان یکی از پر کاربرد ترین و ضدعفونی کننده ها شناخته شده که مصرف گسترده دارد که در ادامه به این موضوع می‌ پردازیم. مرکز عرضه الکل صنعتی بیرنگ این محصول ایرانی که از برند های با کیفیت تولید شده با قیمت عالی و مناسب بدون واسطه در اختیار مشتریان قرار داده تا حجم دلخواه خود را به صورت عمده یا تکی خریداری کرده و اینگونه بتوانند در خرید خود صرفه‌ جویی کنند.

مرکز عرضه الکل صنعتی بیرنگ

موارد کاربرد الکل صنعتی بیرنگ

موارد کاربرد الکل صنعتی بیرنگ الکل صنعتی ماده بسیار قوی مانند نفت و بنزین بوده و با خاصیت حلال و تمیز کنندگی باعث پاک کنندگی سطوح می گردد. نام دیگر این الکل متانول است که کاملاً سمی است و از طریق پوست جذب بدن می‌ شود و عوارض جبران ناپذیری دارد بنابراین هیچگاه الکل صنعتی را به پوست خود مالیده و به جای الکل های سفید و طبی از آن استفاده نکنید.

معمولا قدرت ضد عفونی کنندگی متانول نسبت به اتانول کمتر است اما تا حدودی برای ضد عفونی کردن سطوحی همچون در، پنجره، کمد و.. استفاده می شود. این محصول با واکنش هیدروژن و گاز مونوکسید کربن یا از تقطیر چوب بدست آمده که حتما برای تولید به یک مکان صنعتی نیاز دارد و حتی به عنوان سوخت نیز مورد استفاده قرار می گیرد که حتی در برخی از صنایع دیگر به عنوان حلال هم به کار رفته می شود.

از دیگر کاربرد های این نوع الکل می توان به عنوان تولید مواد ضدعفونی کننده، جرم گیر و بوگیر اشاره کرد که حلال چربی ها در قطعات و ماشین آلات است. به عنوان یک ماده پاک کننده و چربی زدا نیز می توان از این محصول استفاده کرد. این محصول سوخت سریع و زیادی دارد بنابراین می‌توان به عنوان سوخت چراغ های آزمایشگاهی و الکلی به عنوان یک ماده اشتعال زا برای چوب و ذغال نیز استفاده کرد.

قیمت الکل صنعتی بیرنگ ایرانی

قیمت الکل صنعتی بیرنگ ایرانی خریدارانی که در پی دانستن قیمت الکل صنعتی ایرانی هستند باید بدانند که برند های ایرانی نسبت به نمونه‌ های خارجی که در کشور به فروش می رسد، بسیار مناسب بوده و خریداران گرامی می توانند از این طریق خریداری مقرون به صرفه‌تر داشته باشند. قیمت این محصول اگر از خود تولید کننده مستقیم امکانپذیر باشد، مناسب و ارزان بوده و مشتری با پرداخت هزینه‌ های کمتر یک محصول صنعتی با کیفیت را تهیه می‌ کند. شما عزیزان به عنوان مشتری و خریدار گرامی بنا به شرایط و نیاز خود می توانید از راه‌های ارتباطی که در این صفحه به شما ارائه می دهیم استفاده کرده و محصولی ایرانی که دارای نشان استاندارد است را خریداری کنید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *