مجموعه ما مرکز فروش تینر روغنی ۴ لیتری است که کیفیت استثنایی و قیمت درب کارخانه را در دستور کار خود قرار داده است. در تولید تینررنگ های روغنی از بهترین مواد اولیه شیمیایی و طبیعی استفاده شده است که توانایی حل کردن انواع رنگ های روغنی را دارد .شما می توانید برای آشنایی با خواص بهترین تینر رنگهای روغنی مخصوص و نحوه به کارگیری آنها از طریق سایت با مشاوره فنی ما در ارتباط باشید.

مرکز فروش تینر روغنی ۴ لیتری

آیا می دانید تینر روغنی چه کاربردی دارد؟

آیا می دانید تینر روغنی چه کاربردی دارد؟ رنگ روغن یک ماده رنگ آمیزی است که بر اساس رنگدانه (آرد معدنی) و چسباننده (روغن خشک کن) ساخته شده است. رنگدانه ها و پرکننده ها سنگین تر از پایه رنگ هستند و بنابراین به پایین فرو می روند. قبل از استفاده ، رنگ روغن باید کاملاً مخلوط شود تا یک توده همگن ایجاد شود. رنگ روغن برای رنگ آمیزی سطوح فلزی ، گچ شده و چوبی در نظر گرفته شده است. با قدرت پوشش بالا ، مقاومت در برابر عوامل جوی و عمر طولانی مشخص می شود. در محیط مرطوب کاملاً از فلز در برابر خوردگی محافظت می کند . روغن خشک کن یک روغن گیاهی با افزودن مواد خشک کننده (منگنز ، اکسیدهای کبالت و غیره) است. این افزودنی ها ، خشک کن ها ، برای تسریع خشک شدن رنگ و لاک معرفی می‌شود.

قبل از رقیق شدن رنگ روغن به وسیله تینر لازم است تعیین شود که تینر برای کدام سطح انتخاب شده است ، به عنوان مثال. چه نوع روغن خشک کنی برای تولید این نوع مواد رنگ آمیزی استفاده شد.

حلالها و تینر های ویژه تولید شده توسط تولیدکنندگان رنگ و لاک. هر کدام برای انواع مختلف رنگ مناسب است. امکان استفاده از آنها روی بسته بندی رنگ نشان داده شده است. به عنوان مثال ، P-24 برای سرعت بخشیدن به روند خشک شدن استفاده می شود. بنزین برای رقیق کردن نیز مناسب است ، اما باید در نظر داشت که پس از مخلوط کردن رنگ و مواد لاک ، پوشش کدر می شود.

رنگ ها و لاک های هنری با رقیق کننده های مخصوص (در ترکیب پینن ، روح سفید ، سقز و غیره) ، لاک هنری ، روغن گیاهی ، “دو” (لاک هنری با روغن به نسبت مناسب) رقیق می شوند. رقیق شدن رنگهای روغنی با انواع حلالهای فوق نیاز به دقت و صحت دارد. محلول ها باید به رنگ اضافه شوند ، و نه برعکس ، و بعد به مقدار کمی ، به تدریج اضافه می شوند.

لازم است نوع سطح ، جذب آن ، محدوده کاربرد را در نظر بگیریم. همچنین ، برای خراب نشدن رنگ ، حتماً قبل از رقیق کردن ، دستورالعمل ها را بخوانید. معمولاً، روی بسته بندی ، سازنده حداکثر مقدار تینری را که می تواند به مواد رنگ آمیزی اضافه شود ، نشان می دهند.

قیمت بهترین تینر روغنی ۴ لیتری

قیمت بهترین تینر روغنی ۴ لیتری قیمت تینر روغنی ۴ لیتری دستخوش نوسانات ارزی و الزامات کیفیتی است که در مجموعه ما این الزامات توسط تولید کنندگان رعایت شده است.

مجموعه ما مجموعه ای است که مرجع قیمت انواع تینر رنگی روغنی است که توانست تعامل مثبتی بین تولید کنندگان و مشتریان عمده آنها ایجاد نماید و بدینترتیب خرید از مجموعه ما را برای مشتریان آسان کرده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *