تینر ها به مواد شیمیایی یا حلال های شیمیایی گفته می شود که به عنوان رقیق کننده ی رنگ ها در صنعت رنگ مورد استفاده قرار می گیرند. تینر ها هم چنین برای بهبود خواص رنگ ها و دادن جلوه ای زیبا تر مورد استفاده قرار می گیرند. تینرفوری ماشینی انواعی از تینر ها هستند که به طور مخصوصی برای رنگ های خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرند. همان طور که می دانید نقاشی خود را ها کاری تخصصی هست و از حساسیت بالایی برخوردار است و برای این کار باید از رنگ ها و تینر های با کیفیت استفاده کرد.

پخش بی واسطه تینرفوری ماشینی

آشنایی با انواع تینر در بازار

آشنایی با انواع تینر در بازار همانطور که میدانید تینر ها برای تنظیم غلظت در رنگ ها بسیار مهم هستند. استادکاران نقاشی معمولا بر اساس میزان غلظت و رنگ دلخواهی که می خواهند به مقدار مورد نیاز از تینر ها استفاده می کنند که بحثی بسیار تخصصی است و نیاز به تجربه دارد. تینر ها در انواع مختلف توسط تولیدی های زیادی که در سطح کشور وجود دارد تولید می شوند.

کاربردهای تینر ها بسیار متنوع است، به طور مثال علاوه بر رقیق کردن رنگ ها از آن ها به عنوان پاک کننده ی سطح کار ها نیز استفاده می شود. انواع تینر هایی که در بازار پیدا می شوند عبارت هستند از تینر های فوری و تینر های روغنی یا آلکیدی، تینر ها اپوکسی، تینر های پلی اورتان، تینر های شست و شو و انواع دیگر که به طور تخصصی تولید و استفاده می شوند.

در هنگام خرید انواع تینر ها باید ابتدا به کاربرد مورد نظر آن توجه کرد و نسبت به استفاده ای که قرار است از آن انجام شود برای خرید تینر اقدام کرد. در هنگام خرید تینر ها باید به اطلاعاتی که روی بسته بندی آن ها درج شده است دقت کرد و بر اساس اطلاعات تینر ها را خریداری نمود.

خرید تینرفوری ماشینی ممتاز

خرید تینرفوری ماشینی ممتاز همان طور که گفته شد تینر هایی که برای رنگ های ماشینی استفاده می شوند از خصوصیات ویژه ای برخوردار هستند و نباید از تینر های معمولی برای رنگ های ماشینی استفاده کرد. خرید تینرفوری یکی از پروسه های تخصصی می باشد، مخصوص تینری که قرار است برای رنگ ها ماشینی استفاده شود.

تینر فوری ماشینی ممتاز از کیفیت و حلالیت بالایی برخوردار است و به رنگ ها جلوه ی خاصی می بخشد، هم چنین باعث می شود سرعت خشک شدن رنگ ها بالاتر برود. در هنگام خرید تینر فوری ماشینی باید از محصولات ممتاز و با کیفیت استفاده کرد و به دنبال محصولات ارزان قیمت نبود، زیرا آن ها از کیفیت پایین تری برخوردار هستند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *