الکل صنعتی ۲۰ لیتری یک شیوه مهم عرضه محصولات الکل های صنعتی به شمار می‌رود که با درجه خلوص 98 درصد به بازارها عرضه می شوند. توزیع کنندگان این محصول در صورت عدم مجوز از وزارت بهداشت امکان توزیع آن را به بازارها نخواهند داشت. بنابراین آنها برای توزیع ملزم به رعایت قواعد مربوط به پخش این محصولات هستند.

پخش عمده الکل صنعتی ۲۰ لیتری

راه های تشخیص الکل صنعتی از طبی

راه های تشخیص الکل صنعتی از طبی

بارزترین راه تشخیص الکل صنعتی از الکل طبی رنگ الکل ها خواهد بود. در صورتی که رنگ الکل خریداری شده ی شما زرد باشد الکل صنعتی خواهد بود که به متانول معروف هستند. اما الکل های طبی سفید هستند و به اتانول شهرت دارند. اما هر دو خطرناک هستند و هرگز برای ضد عفونی از آنها استفاده نکنید.

می توانید از شعله آتش برای تشخیص این دو ماده شیمیایی استفاده کنید. الکل های صنعتی در برابر آتش سریع شعله ور می شوند. اما الکل های طبی در برابر شعله های آبی رنگ آتش می سوزد ولی ماده است بسیار فرار هستندو بوی قوی و سوزاننده ای دارد.

الکل طبی دارای اثرات ضد میکروبی بسیار ناچیزی در مقایسه با الکل های صنعتی می باشند. الکل صنعتی سمیت بالا دارد که مصرف خوراکی آن با باعث بروز مسمومیت های شدید و کوری چشم افراد که نتیجه ی آن مرگ است همراه خواهد بود

میزان جذب پوستی توسط متانول به ویژه در پوست های آسیب دیده بسیار بالا است و می تواند سبب بروز مسمومیت شدید شود. در صورتی که متانول در پوست های سالم جذب پوستی ندارد.

با توجه به خصوصیت سمی متانول هیچ گونه توصیه ای مبنی بر استفاده از متانول جهت ضدعفونی دست، پوست، لوازم و تجهیزات پزشکی با متانول ها وجود نخواهد داشت. هرگز دستگیره درب منزل خود را با متانول ها ضدعفونی نکنید.

به منظور پیشگیری از عفونت ها و ویروس ها هرگز متانول ها و متانول ها را در مصرف روزمره خود بکار نبرید.

قیمت الکل صنعتی ۲۰ لیتری

قیمت الکل صنعتی ۲۰ لیتری قیمت خرید الکل صنعتی ۲۰ لیتری بر اساس پارامترهای خاصی چون کیفیت الکل ها و قدرت ضد عفونی کردن و در آخر تاییدیه وزارت بهداشت صورت می گیرد. قیمت الکل صنعتی وابسته به میزان عرضه این محصول در کل کشور هم دارد در صورتی که تعداد متقاضی برای خرید بیشتر باشد کماکان باید قیمت پایین بیاید اما در این بین سود جویانی هستند که با احتکار قیمت الکل ها را بالا عرضه می کنند.

الکل صنعتی ارزان قیمت را می توانید از مراکز زیادی پیدا کنید اما شما مراکزی را به منظور تهیه محصولات الکل های طبی و صنعتی خود در نظر بگیرید که نشان سیب سلامت محصولات خود را برای شما عرضه کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *