از جمله حلال رنگ های بسیار پرکاربرد، تینر است که انواع مختلفی دارد و هر کدام از آنها در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از تینر های بسیار پرکاربرد که عملکرد سریع و خوبی دارد، تینر فوری ۱۰۰۰۰ می باشد که تولید کنندگان و مراکز پخش این محصول آن را به صورت مستقیم به خریداران ارائه داده و این گونه توانسته منجر به کاهش قیمت محصول شود همچنین پخش مستقیم انواع تینر فوری باعث حذف هرگونه واسطه‌گری هم می شود.

پخش مستقیم تینر فوری ۱۰۰۰۰

تینر فوری ۱۰۰۰۰ چیست؟

تینر فوری ۱۰۰۰۰ چیست؟ شاید این سوال برایتان پیش آید که اعداد کنار تینرهای فوری به چه معنا است؟ در واقع تینر یک محصول مایع بوده که این با رنگ حل شده و باعث غلظت مناسب آن می گردد. در واقع تینر ها همان رقیق کننده های شیمیایی است که لکه های روغنی را هم از بین می برد اما اعداد که در کنار آنها قرار گرفته برای مثال تینر ده هزار. هر چقدر که این اعداد بیشتر باشد، کیفیت تینر هم افزایش پیدا می‌ کند. اگر نیاز به یک حلال قوی دارید باید تینری با درصد بالا تر خریداری کنید.

این تینر کاربردهای بسیار زیادی دارد و سرعت خشک شدن آن بالا است و حتی قابل اسپری کردن هم می باشد. مهمترین کاربرد آن رقیق کردن و شست و شوی ابزار صنعتی است که قدرت حلالیت مناسب داشته، کاملاً شفاف است و با رنگ مورد استفاده سازگاری مناسب را دارد. این تینرها بی رنگ است و هر چقدر که درجه مرغوبیت آن بالا باشد، فاقد بوی نامطبوع و ذرات معلق می باشد اما درخشندگی و شفافیت شاخص ترین ویژگی این تینرها است.

تینر ۱۰۰۰۰ هم از جمله محصولات شیمیایی بوده که حتماً باید در هنگام استفاده از آن به این نکات توجه کنید. این تینر بخار آتش‌زا دارد بنابراین در کنار مواد آتش زا از این محصول استفاده نکنید. در مکانی که تینر را به کار می برید، حتماً توجه داشته باشید که تهویه مناسب داشته باشد. تماس مستقیم پوست با تینر باعث حساسیت خارش می شود بنابراین حتماً این دستکش داشته باشید و تینر ۱۰۰۰۰ را به دور از سطوح داغ، حرارت و شعله قرار دهید.

خرید انواع تینر فوری ۱۰۰۰۰

خرید انواع تینر فوری ۱۰۰۰۰ کاربردهای بسیار گسترده تینر، باعث شده حلال بسیاری از محصولات در کارخانجات و صنایع شیمیایی شود بنابراین می‌ توان بهترین تینر فوری را در مرکز مختلفی از کشور تهیه نمود. اما اینکه این محصول را با مرغوبیت بالا و کیفیت مناسب تهیه کنید، اهمیت زیادی دارد به این منظور امکان خرید تینر فوری از طریق این مجموعه برای خریداران و متقاضیان گرامی فراهم آورده شده تا به راحتی بتوان محصولی پرکاربرد را با قیمتی مناسب خریداری نمود.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *