تینر فوری گالنی یک حلال مهم در صنعت رنگ محسوب می‌شود که تینرها در بسته بندی های مختلفی با توجه به نیاز جامعه تولید می شوند. این بسته بندی ها به صورت لیتری و گالنی در کارخانه ها تولید شده و به دست مصرف کنندگان میرسند.تینرها با توجه به نیاز و موارد مصرف متفاوت هستند. انواع تینر های روغنی و فوری وجود دارند که تینر های فوری ب محض اینکه در معرض هوا قرار بگیرد شروع ب تبخیر میشود.

کارخانه تینر فوری گالنی

فواید استفاده از تینر فوری 20 هزار

فواید استفاده از تینر فوری 20 هزار تینر یک حل کننده شیمیایی محسوب میشود که به بعنوان یک ماده رقیق کننده در صنعت کاربرد زیادی دارد.تینر فوری جزء مهمترین محصولات کارخانه تینر است که در صنعت رنگ کاری و نقاشی ساختمان مورد استفاده قرار میگید این محلول از نفت تولید شده است.استفاده از تینر در رنگ موجب خشک شدن سریع رنگ میشود و سرعت در تبخیر رنگها را افزایش میدهد.

تینر فوری خاصیت حلال بودن بالایی دارد از دیگر ویژگی های تینر فوری بوی بسیار شدید و بدون رنگ بودن آن را می توان نام برد و به دلیل سرعت در تبخیر این نوع تینر نام آن را تینر فوری گذاشته اند.

از این تینرها برای صنعت رنگ ماشین و مات یا براق کردن رنگ در چوب ها استفاده می شود در زمان انتخاب تینر باید توجه داشته باشید که این دو تینر قرار است چه نیازی برای شما را برطرف کند که بسته به درخواست خود نوع تینر را انتخاب کنید .اما نکته بسیار مهم و قابل توجه این است که تینر های فوری خاصیت اشتغال دارد پس به محل نگهداری آن توجه کنید و همچنین باعث آسیب به پوست می شود و نباید به صورت مستقیم با پوست برخورد داشته باشد.

در هنگام کار با تینر باید از عینک مخصوص و دستکش کار استفاده شود به شدت توصیه می شود به هیچ عنوان در دسترس کودکان قرار نگیرد و در ظرف مناسبی با درب بسیار محکمی ریخته شود که هم از تبخیر شدن تینرهای فوری و هم از آسیب های احتمالی جلوگیری کند.

فروشنده تینر فوری گالنی

فروشنده تینر فوری گالنی در ایران شرکت‌های صنعت شیمیایی زیادی در زمینه تولید انواع تینر های فوری گالنی و صنعتی و رنگ را با کیفیت ها و بسته بندی های متفاوت در اختیار شما قرار میدهد.در ایران آغاز این صنعت به سال 1364 برمیگردد.شما عزیزان بسته به نیاز خود محصول مورد نظر را سفارش داده تا با بهترین قیمت و در کمترین زمان بهترین نوع محصول را در اختیار شما قرار دهیم .می توانید از طریق شماره های زیر با ما در ارتباط باشید و سفارش خود را به ثبت برسانید .

این مطلب چه اندازه برایتان مفید بوده است؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد رأی: 0

منتظر اولین رای شما هستیم 👋

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *