تینر روغنی ماده شیمیایی بدون رنگ و بو می باشد که به عنوان یک رقیق کننده در صنعت رنگ بسیار کارایی دارد این تینر همچنین به عنوان یک ماده برای پاک کردن لکه های متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد و از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است همچنین ماندگاری این تینر خیلی زیاد می باشد.

کارخانه فروش تینر روغنی ۴ لیتری همیشه نوع اصل این تینر را به صورت بسته بندی شده با قیمتی مناسب در مقادیر کلی به صورت پیوسته به فروش می‌رساند و کار فروش تینر از روی کارخانه از طریق روش های گوناگونی انجام می گیرد.

کارخانه فروش تینر روغنی ۴ لیتری

چند تفاوت تینر روغنی با تینر فوری

چند تفاوت تینر روغنی با تینر فوری اگرچه از هر دو نوع تینر روغنی و تینر فوری در صنعت رنگ برای رقیق کردن استفاده می‌شود اما باید دانست که این دو ماده شیمیایی دارای تفاوت های بسیار زیادی هستند و به خاطر همین تفاوت‌ها لازم است که همیشه مناسب آنها را انتخاب کنیم.

  • سرعت تبخیر تینر روغنی بسیار پایین می باشد به همین دلیل وقتی در مجاورت هوا قرار می گیرد به سرعت تبخیر نمی‌شود اما تینر فوری خیلی سریع بخار می‌شود.
  • نوع فوری تینر بویی مشابه بوی استون این در حالی است که نوع روغنی آن بویی شبیه نفت دارد.
  • تینر روغنی تاحدودی رنگ مات دارد این درحالیست که نوع فوری آن بسیار شفاف و زلال است.
  • تینر روغنی برای روشن کردن رنگهایی که حالت روغنی دارند استفاده می شود که بعد از اجرا موجب می شود رنگ حالت براقی داشته باشد اما نوع فوری آن برای رقیق سازی رنگهای فوری استفاده می‌شود.

مواردی که بیان شد مهم ترین تفاوت های موجود در بین این دو نوع تینر می باشند بنابراین با وجود این تفاوت ها باید در زمینه های متفاوت نوع مناسب این تینرها را استفاده کنیم تا کارایی بسیار خوبی داشته باشد با وجود اینکه در بین تینرها تفاوت فراوانی وجود دارد اما در بسیاری از موارد هم دارای شباهت هایی با هم هستند برای مثال از هر دو آنها برای رقیق کردن رنگ ها استفاده می‌کنند.

سفارش تینر روغنی ۴ لیتری صادراتی

سفارش تینر روغنی ۴ لیتری صادراتی سفارش تینر روغنی صادراتی به صورت بسته های ۴ لیتری از طریق روش‌های مختلفی از این مرکز امکان پذیر می باشد و با توجه به کارایی فراوانی که این ماده شیمیایی در زمینه‌های مختلف دارد توزیع آن به صورت کلی در بین مراکز خرید به فراوانی انجام می‌گیرد به همین دلیل همیشه در این مراکز موجود است و هر زمانی می‌توان سفارش خود را ثبت کرد.

تینر روغنی صادراتی با کیفیت ترین نوع این ماده شیمیایی می باشد که بسیار اصل و خالص می باشد و معمولا هم با قیمتی مناسب عرضه می‌شود و ثبت سفارش آن به صورت عمده قطعا با قیمتی ارزانتر هم انجام می پذیرد و از طرفی می توان به روش های گوناگونی سفارش خود را ثبت کرد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *